Archiv článků

Z Jaroměře bez bodu a s vysokou prohrou

HC Jaroměř - HC Wikov Hronov 6:1 (3:0, 3:1, 0:0)

V osmém kole zajížděl Hronov do Jaroměře, kde se střetl s domácím celkem. V nepovedeném utkání se Hronovští dokázali prosadit pouze jednou a vezou tak domů vysokou prohru 6:1.

Hronov má před sebou další venkovní zápas, tentokrát v Jaroměři

V dalším kole vyjíždějí hronovští hokejisté na led do Jaroměře, kde je čeká střetnutí s domácím celkem. V loňské sezóně byla právě Jaroměř týmem, se kterým měl Hronov nejhorší vzájemnou bilanci a dokázal ji porazit pouze jednou, a to v posledním utkání, kde byl Hronov úspěšnější v prodloužení.

První dvouciferná výhra je doma! Hronov si poradil s Novým Bydžovem

HC Wikov Hronov - Stadion Nový Bydžov 12:2 (4:1, 4:1, 4:0)

V sedmém kole zavítal do hronovské Wikov arény soupeř z Nového Bydžova. Domácí tentokrát naplno potvrdili roli favorita a Bydžovu dovolili v úvodu pouze vyrovnat, poté měli zápas plně pod kontrolou Hronovští, kteří nadělili Bydžovu celkem dvanáct branek.

Wikov aréna ožije dalším zápasem, přijede Nový Bydžov

Další domácí utkání je na programu v rámci sedmého kola Krajské ligy mužů. V něm bude Hronov hostit tým z Nového Bydžova. Ve srovnání s minulým ročníkem se Bydžovu vstup do soutěže příliš nevyvedl a díky jediné výhře mu patří průběžné 11. místo.

 

Se Semechnicemi drama až do konce

TJ Sokol Semechnice - HC Wikov Hronov 5:7 (1:0, 2:3, 2:4)

Z pozice favorita vstupoval do utkání Hronov. Samotný průběh zápasu tomu ale vůbec nenasvědčoval. Většinu utkání byli ve vedení domácí a Hronovští rozhodli o svém vítězství až necelé tři minuty před koncem.

 

Na Hronov čekají Semechnice

Ve středu vyjíždějí hronovští hokejisté do Opočna, kde se střetnou s domácími Semechnicemi, kterým zatím patří předposlední místo a na kontě nemají jediný bod. 

Trutnov udělil Hronovu tvrdou lekci

HC Wikov Hronov – HC Trutnov 3:6 (0:3, 2:3, 1:0)

V rámci pátého kola zavítal do Wikov arény tým z Trutnova. Hosté dokázali hned v úvodu vstřelit tři rychlé góly, čímž určili další vývoj utkání. Domácí ani ve zbytku zápasu na Trutnovské nestačili a body si tak odvážejí hosté.

Do Wikov arény zavítá soupeř z Trutnova. Podaří se Hronovu odplata za přípravné zápasy?

V pátém kole přijede do Wikov arény soupeř z Trutnova, se kterým se hronovští hokejisté setkali již dvakrát v předsezónní přípravě, ale ani jednou proti týmu z Podkrkonoší neuspěli. V nedělním utkání tak mají nejlepší motivaci zvítězit, proti tak silnému soupeři to ale nebude vůbec jednoduché.

Hronov zdolal Novou Paku a připsal si třetí výhru v řadě

BK Nová Paka - HC Wikov Hronov 5:7 (1:1, 3:5, 1:1)

Ke svému čtvrtému utkání zajížděl Hronov do Nové Paky. Domácí Hronovu nedali podle očekávání nic zadarmo a o vítězství bojovali až do poslední chvíle. Klíčovou se stala pro hosty druhá třetina, ve které byli lepší o dva góly, domácím se ještě závěr podařilo zdramatizovat, Hronov ale dotáhl utkání do vítězného konce. 

Hronov vyráží do Nové Paky

Ve středu 17. října zajíždějí hronovští hokejisté ke svému dalšímu mistrovskému utkání do Nové Paky, kde se střetnou s domácím celkem. Paka patří k pětici týmů, kterým se zatím ještě nepodařilo bodovat, a má tedy velkou motivaci s tím něco udělat právě v následujícím utkání.

 

Hronov porazil Jičín a body zůstávají doma

HC Wikov Hronov - HC Jičín 6:3 (3:2, 1:1, 2:0)

Ve třetím kole Krajské ligy na sebe narazili hráči Hronova a Jičína. Jičín do utkání vstupoval s touhou poprvé v letošní sezóně bodovat, jeho přání mu ale Hronovští překazili, a tak důležité tři body zůstávají v Hronově.

 

V neděli hostíme Jičín

Již třetí kolo se odehraje v neděli 14. října na hronovském ledě, kde přivítáme mužstvo z Jičína. Oba soupeři za sebou mají dvě odehraná kola. Do nového ročníku vstoupil o poznání lépe Hronov, kterému se v obou zápasech podařilo bodovat, naopak Jičín nemá na kontě jediný bod.

Šály pro fanoušky

Klub HC Wikov Hronov připravil pro své fanoušky nové fans šály.

Šály jsou zatím podle výsledků z ankety k dispozici v počtu 40 kusů, v případě většího zájmu nebude problém šály doobjednat.

Z prvního venkovního utkání si Hronov odváží plný bodový zisk

HC Dvůr Králové n. L. - HC Wikov Hronov 1:4 (0:3, 0:1, 1:0)

Ve Dvoře Králové nastoupili hronovští hráči ke svému prvnímu venkovnímu utkání v sezóně. Hronov se zde musel obejít bez zkušených kanonýrů Hubáčka a Šakarova, přesto ale podal kvalitní výkon a domů tak odjíždí s důležitými třemi body.

Hronov zavítá do Dvora Králové

Ve druhém kole zajíždějí hronovští hokejisté do Dvora Králové, kde se střetnou s domácím celkem, a pokusí se tak navázat na výsledek z přípravného utkání. Vstup do nového ročníku Krajské ligy nevyšel stoprocentně ani jednomu týmu a oba se tak jistě budou chtít předvést v lepším světle právě ve druhém mistrovském utkání.

Premiérové utkání vyneslo Hronovu jediný bod

HC Wikov Hronov - HC Náchod 4:5 SN (1:2, 1:0, 2:2 - 0:0)

První zápas nové sezóny odehráli hronovští hokejisté před domácími fanoušky ve Wikov aréně, kde se postavili soupeři z Náchoda. O vítězi nerozhodla ani základní část a ani prodloužení, a tak došlo až na samostatné nájezdy, ze kterých si bonusový bod odvezli hosté.

Josef Bahník: Naším cílem je zatím postup do play-off

Na začátku udělejme krátké ohlédnutí za přípravnými zápasy. Jak byste je zhodnotil?

Předsezónní příprava byla špatná. Šli jsme na led pozdě a nebyly dořešeny některé přestupy. Něco se povedlo, něco ne. Ale v podstatě ta příprava byla krátká a nejsem s ní spokojený.

Nová sezóna začíná. Hned v prvním kole uvidí fanoušci derby s Náchodem.

Je začátek října a to znamená, že je tady opět nová sezóna krajské ligy. Hráči mají za sebou přátelská utkání, ve kterých se mohlo již leccos projevit, důležité bude ale až to, jak se týmům podaří vstup do mistrovské sezóny. Hronovští odehrají první zápas na domácím ledě, kde budou hostit tým z Náchoda.

Odveta proti Trutnovu se Hronovu nevydařila, zlepšení skóre přišlo až v závěru utkání

HC Wikov Hronov - HC Trutnov 6:10 (1:3, 2:5, 3:2)

Před domácími fanoušky nastoupili hronovští hokejisté ke svému poslednímu přípravnému utkání před novou sezónou, kde se v odvetě postavili mužstvu z Trutnova. Ještě tři minuty před koncem utkání svítilo na výsledkové tabuli hrozivé skóre 3:10, domácím se ale podařilo v závěru vzchopit a snížit na konečných 6:10.

                                                                                                                                                 
                                                                                                                                          Konečné pořadí po základní části

Pořadí Klub Utkání Skóre Body
    1 Nový Bydžov

      

       
    2 HC Hronov           
    3  HC Náchod       

   

  
    4 HC Jaroměř                   
    5 Třebechovice                 
    6 HC Trutnov B                 
    7 Baroni Opočno

     

       
    8 Spartak NMNM                  
    9 Semechnice                   
     

  

     

 

.