Archiv článků

Pohádková výhra se v Jičíně nekonala a Hronov se musí spokojit s jedním bodem

HC Jičín - HC Wikov Hronov 5:4 (1:1, 2:1, 1:2 - 0:0, 1:0)

V 16. kole zajížděli hronovští hokejisté do Jičína. Po první dvě třetiny byli lepším týmem domácí, v závěru pak Hronov zabral a měl našlápnuto k otočení skóre, to se mu však nepodařilo a nakonec rozhodovaly až samostatné nájezdy, které zvládli lépe domácí a Hronovu tak musel postačit jeden bod.

Jedeme dál, tentokrát do Jičína!

Krajská liga na Královéhradecku pokračuje dalším mistrovským kláním, v šestnáctém kole vyrážejí hronovští hokejisté do Jičína, kde se poperou o další důležité body a pokusí se navázat na výsledek ze třetího kola.

Skvělý začátek rozhodl o dalším bodovém přídělu na konto Hronova

HC Wikov Hronov - HC Dvůr Králové n. L. 9:4 (5:0, 1:1, 3:3)

Poslední listopadová neděle patřila dalšímu mistrovskému utkání, ve kterém tentokrát Hronovští hostili svého soupeře ze Dvora Králové. Domácím se podařil perfektní vstup do utkání, ve kterém nasázeli svému soupeři hned pět branek a hosté korigovali skóre až v závěru utkání.

Další domácí zápas je tady, do Hronova přijede Dvůr Králové

Nedělní večer ve Wikov aréně bude tento týden opět patřit krajskému hokeji. Hronovští hokejisté zde odehrají duel proti Dvoru Králové, ve kterém budou chtít navázat na výsledek z předchozího setkání těchto dvou celků.

Odvetné derby proti Náchodu se Hronovu vydařilo a připisuje si tři body

HC Náchod - HC Wikov Hronov 4:6 (2:1, 0:3, 2:2)

V rámci 14. kola čekalo na hronovské hráče další důležité utkání proti tradičnímu rivalovi z Náchoda. Domácí se v úvodu utkání dostali do dvoubrankového vedení. Ve druhé třetině se ale dokázali gólově prosadit pouze Hronovští, kteří otočili vývoj utkání ve svůj prospěch, ve třetí třetině pak dovolili domácím pouze snížit a v závěru pak stvrdili své vítězství gólem do prázdné branky.

Na Hronov čeká druhé derby s Náchodem

Základní část se nám dalším kolem přelévá do své druhé poloviny a na hronovské hráče čeká další důležité utkání. Ve 14. kole zavítají do Náchoda, kde se odehraje již druhé letošní derby a Hronov zde bude chtít Náchodu oplatit porážku z úvodního utkání letošní sezóny.

Statistické ohlédnutí za první polovinou základní části

Hronovští hokejisté za sebou mají dvanáct odehraných zápasů a to znamená, že je za námi první polovina základní části a je tedy čas na krátké statistické ohlédnutí.

První polovinu základní části zakončil Hronov špatným výkonem v Opočně. Body ale uhájil

HC Opočno - HC Wikov Hronov 7:9 (3:1, 2:5, 2:3)

Ve 13. kole zavítali hronovští hokejisté do Opočna, kde neodehráli vůbec povedené utkání. Po první třetině prohrávali s posledním celkem tabulky o dva góly a ani v dalším vývoji zápasu nehrál Hronov jako favorit utkání.

Hronovští hokejisté vyrážejí do Opočna

Je před námi již 13. kolo krajské ligy a to znamená, že na Hronov čeká už pouze jediný tým, se kterým se hronovští hráči doposud nepotkali a tím jsou Baroni z Opočna. Opočno na svoji příležitost zatím marně čeká, v jedenácti odehraných zápasech se mu ani jednou nepodařilo bodovat.

Hronov nedotáhl tažení s Novým Městem do konce a po nepovedené třetí třetině soupeři podlehl

HC Wikov Hronov - TJ Sp. Nové Město n. M. 4:7 (2:2, 1:0, 1:5)

Ve 12. kole změřil Hronov své síly s Novým Městem. Po prvních dvou třetinách věřila většina hronovských fanoušků v dobrý konec. Závěrečná část se domácím ale vůbec nepovedla a svému soupeři nakonec podlehli.

Wikov aréna bude hostit atraktivní duel s Novým Městem

Tuto středu je na programu krajské ligy můžů již 12. kolo a v něm Hronov přivítá na svém ledě tým z Nového Města nad Metují, který stále okupuje špici průběžného pořadí a má bezkonkurenčně nejlepší ofenzivu. Novoměští předvedli famózní sérii deseti utkání bez prohry, kterou jim dokázalo přerušit až Vrchlabí.

Objednávka dresů

Klub HC Wikov Hronov nabízí svým fanouškům možnost objednat si hronovský dres.

Své objednávky můžete zasílat již nyní na e-mailovou adresu t.schauzova@email.cz. Do zprávy prosím uveďte číslo, jméno a barvu a velikost dresu.
Cena za dres bude 499 Kč.

Karel Heneš: Nová posila do hronovské brány

Kvůli přetrvávajícím zdravotním potížím hronovské brankářské jedničky Petra Svobody přichází do Hronova nový gólman, a tím je Karel Heneš. Pětadvacetiletý brankář s druholigovými zkušenostmi se v Hronově poprvé představil na úterním tréninku a první ostrou zkouškou pro něj bude středeční duel s Novým Městem.

Z Vrchlabí vezeme cenné tři body

HC Stadion Vrchlabí - HC Wikov Hronov 2:4 (0:1, 1:2, 1:1)

V desátém kole zajížděli Hronovští do Vrchlabí, kde se postavili domácímu Stadionu. Hronov svého soupeře nepustil ani na okamžik do vedení a v utkání provázeném častým vylučováním zvítězil konečným poměrem 4:2.

Hronov zajíždí na horký led do Vrchlabí

V následujícím utkání čeká na hronovské hráče silný soupeř z Vrchlabí. Vrchlabští klopýtli zatím pouze jednou, a to v posledním utkání, které odehráli s Třebechovicemi. Hronov tedy čeká tvrdý souboj o body.

Hronov potěšil domácí fanoušky a porazil Třebechovice

HC Wikov Hronov - SK Třebechovice p. O. 5:2 (3:2, 2:0, 0:0)

V utkání devátého kola přivítal Hronov ve Wikov aréně tým z Třebechovic. V první třetině se oba celky přetahovaly o vedení v zápase a s těsným brankovým vedením odcházel do kabin Hronov. Druhá třetina patřila gólově pouze domácím, kteří si svůj náskok už vzít nenechali.

Do Hronova přijedou nabuzené Třebechovice

Nedělní podvečer bude v hronovské Wikov aréně opět patřit hokeji. Hronov přivítá tým z Třebechovic, který dokázal v minulém kole jako první zvítězit proti do té doby neporaženému Vrchlabí.

1 HC Trutnov      9   49:32   21
    2 HC Jaroměř      9   56:21   21
    3  HC Náchod      9   46:23      20
    4 HC Hronov      9      44:37   17
    5 BK Nová Paka      9   52:21   17
    6 St. Nový Bydžov      9      51:36   16
    7 SK Třebechovice      9   31:36   11
    8 Sp Nové Město      9       21:55      5