Archiv článků

6. ročník o putovní pohár Města Hronova pro nás vítězný

Dne 27.12.2012 se ve Wikov aréně konal již 6. ročník turnaje o putovní pohár města Hronova za účasti domácího celku HC Wikov Hronov I, St. Nový Bydžov, HC Chrudim, TJ C Kolín, SK Třebechovice pod Orebem, HC Náchod,  HC Wikov Hronov II, HC Wikov Hronov III.

Je to skvělý pocit, říká po vyhraném turnaji trenér hronovského týmu

Dne 27. 12. 2012 se v hronovské Wikov aréně odehrál již 6. ročník turnaje v minihokeji 3. tříd o putovní pohár města Hronova. Oba hronovské týmy se dostaly až do finále a trofej tak zůstala v Hronově. Po vydařeném turnaji jsme krátce vyzpovídali hronovského trenéra, pana Jiřího Petra.

Veselé Vánoce a šťastný nový rok!

Hronov na Vrchlabí tentokrát vůbec nestačil a připisuje si vysokou porážku

HC Wikov Hronov - HC Stadion Vrchlabí 3:11 (1:4, 2:3, 0:4)

V předehrávce 23. kola přivítal Hronov ve Wikov aréně Vrchlabí. Domácí skórovali jako první, poté si však slovo vzali hosté, kteří si už po zbytek utkání drželi vedení. Střelecky byli Vrchlabští při chuti a do hronovské branky se trefili hned jedenáctkrát a zaslouženě si odvezli tři body.

Soutěž: Slogan pro play-off!

Klub HC Wikov Hronov připravil pro své fanoušky novou soutěž - vymyslete slogan, který bude provázet náš tým v letošním play-off, a vyhrajte volnou vstupenku na všechny zbývající domácí utkání letošní sezóny a šálu!

V páteční předehrávce přivítáme souseda z tabulky

V neobvyklém pátečním čase se odehraje další důležitý zápas, ve kterém Hronov přivítá na svém ledě Vrchlabí. V předehrávce 23. kola budou oba celky bojovat o průběžné třetí místo, které nyní patří Vrchlabí, dvoubodovou ztrátu, má však Hronov šanci dohnat.

Pod Orebem Hronov neuspěl a Třebechovicím podlehl

SK Třebechovice p. O. – HC Wikov Hronov 2:1 (0:0, 0:1, 2:0)

Dvacáté druhé kolo odehráli hronovští hokejisté v Třebechovicích. První třetinu začaly oba týmy bez gólu. Ve druhé části měl přesnější mušku Hronov, tenký jednogólový náskok si však neudržel. V poslední třetině domácí nejprve vyrovnali a poté i otočili vývoj utkání ve svůj prospěch a Hronov tak odjel domů s prázdnou.

Hronov zavítá pod Oreb. Vyzraje opět na Třebechovice?

Základní část nám již pomalu finišuje a čeká nás posledních pět zápasů. V dalším kole zajíždějí hronovští hokejisté do Třebechovic, kde se pokusí navázat na domácí duel, ve kterém se jim proti soupeři dařilo, a utkání dovedli do vítězného konce. Jak vše dopadne, se dozvíme již ve středu večer.

Jaroměř poražena v prodloužení!

HC Wikov Hronov - HC Jaroměř 3:2 P (1:1, 1:0, 0:1 - 1:0)

V utkání 21. kola přivítal Hronov na svém ledě rivala z  Jaroměře. Domácí předvedli velmi kvalitní a bojovný výkon a většinu utkání svého soupeře přehrávali. Hostům se však podařilo dovést utkání až do prodloužení, ale nakonec to byli Hronovští, kteří si připsali bonusový bod.

Série těžkých zápasů začíná! V neděli nás čeká Jaroměř

Na Hronov v následujících kolech čeká pětice těžkých soupeřů, sérii začne již tuto neděli, kdy se na domácím ledě postaví proti Jaroměři, proti které se hronovským hokejistům v posledních vzájemných duelech vůbec nedařilo a mají svému soupeři co vracet.

Hronov v závěru zabral a přiváží z Nového Bydžova tři body

Stadion Nový Bydžov – HC Wikov Hronov 4:7 (1:3, 2:1, 1:3)

K utkání dvacátého kola zajížděl Hronov do Nového Bydžova. V první třetině si dokázal vybudovat dvoubrankový náskok, který ve druhé části ještě o gól navýšil, poté si však vzali slovo domácí, kteří dokázali vyrovnat. Nerozhodný výsledek svítil na světelné tabuli ještě pět minut před koncem, poté Hronov třemi rychlými góly rozhodl o svém vítězství.

Hronov zajíždí na led do Nového Bydžova

Tuto středu čeká na Hronov utkání dvacátého kola, Hronovští v něm budou zajíždět do Nového Bydžova, kde se pokusí navázat na úspěch ze sedmého kola, kdy na domácím ledě svého soupeře přestříleli a zvítězili desetibrankovým rozdílem.

Po nevýrazném úvodu se opět rozhodovalo ve druhé třetině

HC Wikov Hronov - TJ Sokol Semechnice 8:1 (0:0, 5:0, 3:1)

Mrazivý nedělní podvečer patřil ve Wikov aréně opět hokeji, tentokrát zde domácí přivítali tým ze Semechnic. Po zamrzlém úvodu se domácí gólově předvedli především ve druhé třetině, kdy vsítili hned pět branek. Nový muž v hronovské brance, Aleš Mráček, si až do poslední minuty držel čisté konto, to mu ale Semechničtí v závěru překazili.

Do Hronova přijedou Semechnice. Potvrdí domácí naplno roli favorita?

Po neplánované pauze v minulém kole čeká na Hronov další mistrovské utkání. Tentokrát přivítá na svém ledě celek ze Semechnic a v utkání se pokusí naplno potvrdit roli favorita.

Dnešní duel v Trutnově se neodehraje. Zápas se přesouvá

Utkání s Trutnovem, které se mělo odehrát dnes večer, se z důvodu nemoci a zranění hráčů přesouvá. Náhradním termínem bude pátek 4. ledna 2013 od 18:00.

Děkujeme za pochopení.

Pavel Hornyš: Musíme nastoupit zodpovědně

Hronovské hokejisty čeká ve středu odvetné utkání proti Trutnovu, se kterým se v poslední době setkali již třikrát, ale ani jedno tažení nedotáhli do vítězného konce. Před dalším střetem těchto dvou rivalů jsme krátce vyzpovídali Pavla Hornyše, který v minulosti hájil barvy Trutnova.

O domácí výhře nad Novou Pakou rozhodla skvělá druhá třetina

HC Wikov Hronov - BK Nová Paka 8:2 (1:1, 5:0, 2:1)

O první adventní neděli sehráli hronovští hokejisté utkání s Novou Pakou. První třetina skončila vyrovnaným poměrem 1:1, v té druhé předvedli Hronovští skvělý výkon a přestříleli svého soupeře o pět gólů, čímž určili další vývoj utkání, které suverénně dotáhli do vítězného konce.

Další domácí zápas je tady! Do Wikov arény zavítá Nová Paka

V neděli čeká na hronovské hráče další zkouška a boj o mistrovské body. Do Hronova přijede soupeř z Nové Paky, který rozhodně nebude chtít domácím odevzdat tři body zadarmo.

1 HC Trutnov      9   49:32   21
    2 HC Jaroměř      9   56:21   21
    3  HC Náchod      9   46:23      20
    4 HC Hronov      9      44:37   17
    5 BK Nová Paka      9   52:21   17
    6 St. Nový Bydžov      9      51:36   16
    7 SK Třebechovice      9   31:36   11
    8 Sp Nové Město      9       21:55      5