Archiv článků

Série proti Novému Městu rozhodnuta. Hronov obhájil loňský bronz!

TJ Sp. Nové Město n. M. - HC Wikov Hronov 1:8 (0:4, 1:2, 0:2)

Hronov si hned v první třetině dokázal vybudovat čtyřbrankový náskok a určil tak vývoj zápasu. Domácí se snažili s nepříznivým výsledkem něco udělat, ale nakonec zvládli vstřelit pouze čestný gól. Hronovští tak zvítězili i ve třetím utkání a mohou slavit třetí místo!

Domácí tažení Hronovu vyšlo a ve středu se pokusí proměnit první mečbol!

HC Wikov Hronov – TJ Sp. Nové Město n. M. 5:3 (2:2, 1:1, 2:0)

Druhý zápas o 3. místo si Hronov ohlídal a ani na chvíli nepustil soupeře do vedení. Spartak sice zvládl smazat dvoubrankový náskok domácích v úvodu a poté i srovnat na 3:3, ale více Hronovští nepřipustili a vedou sérii 2:0 na zápasy, ve středu mají možnost proměnit první mečbol!

Hronov předvedl obrat z říše snů a ujímá se vedení v sérii!

TJ Sp. Nové Město n. M. - HC Wikov Hronov 5:6 SN (3:0, 2:0, 0:5 - 0:0)

Domácím se vydařil vstup do utkání mnohem lépe než Hronovu, jehož hra byla na začátku velmi slabá. Po dvou třetinách se za stavu 5:0 zdálo být již rozhodnuto. Hronovští však poté předvedli skvělý obrat a před závěrečnou sirénou srovnali skóre. O vítězi nakonec rozhodovaly až samostatné nájezdy, které zajistily Hronovu vedení v sérii!

Smutná zpráva

Po dlouhé těžké nemoci zemřel bývalý vynikající hokejista pan Zdeněk Škop, který patřil k nejlepším hráčům historie hronovského i velkopoříčského hokeje. Několik sezón kraloval tabulce střelců, vedl družstvo tehdejšího TJ Tepna-ČKD Hronov i jako kapitán.

Vedení klubu HC Wikov Hronov by chtělo touto cestou vyjádřit upřímnou soustrast rodině a všem blízkým.

Série rozhodnuta ve prospěch Trutnova. Na Hronov teď čeká boj o 3. místo!

HC BAK Trutnov - HC Wikov Hronov 4:3 (2:0, 0:2, 2:1)

Třetí semifinálové utkání hrané na trutnovském ledě určilo vítězem série Trutnov. V první třetině si domácí dokázali vytvořit dvoubrankový náskok, o ten je však hosté ve druhé třetině připravili a drama bylo na světě. Závěr byl také vyrovnaný a čekalo se na chybu jednoho ze soupeřů, ta přišla ze strany hostí, kteří špatně střídali, a domácí situaci dokázali využít rozhodující brankou. Hronov už poté vyrovnat nedokázal a čeká ho teď boj o třetí místo s Novým Městem, nebo s Vrchlabím.

1 BK Nová Paka      17   104:40   37
    2 HC Jaroměř      16   92:52   35
    3  HC Náchod      17   76:56      34
    4 HC Hronov      17     87:79   31
    5 HC Trutnov      16   86:71   30
    6 St. Nový Bydžov      17      93:70   29
    7 SK Třebechovice      16   73:61   23
    8 Sp. Nové Město      16       53:79     18