Archiv článků

Upozornění na změnu začátku utkání v Trutnově

Upozorňujeme fanoušky na změnu začátku nedělního utkání v Trutnově, které začne netradičně od 19:00.

Hronov do čela tabulky

HC Hronov – BK Nová Paka 7:3 (2:1, 4:0, 1:2)

Hronov tentokráte v nabité sestavě začal špatně. V prvních třech minutách měli hosté snad čtyři výborné příležitosti, Kudrna v brance Hronova byl jako obvykle skvělý. V 5 minutě však musel lovit puk ze sítě, když se z prostoru mezi kruhy trefil Hloušek - 0:1. V 7 minutě dělovka Vítka zazvonila jen o horní tyč Effemberkovy branky. V 11. minutě při vyloučení hronovského Klemence ujel v oslabení Vítek, byl sražen, ale nařízené trestné střílení provedl lajdácky.

Oslabený Hronov vyloupil Nové Město

TJ Sp. Nové Město n. M. - HC Wikov Hronov 3:6 (1:1, 1:2, 1:3)

V 5. kole zajížděl Hronov na led tradičního rivala do Nového Města n. M. Hronovští bez sedmi hráčů základní sestavy přijeli na led soupeře s pokorou.

Hronov zajíždí na led Spartaku

Dnes vpodvečer vyrazí hronovští hokejisté k dalšímu mistrovskému utkání, ve kterém se utkají s tradičním rivalem z Nového Města nad Metují.

Hronov drží domácí neporazitelnost - v prodloužení ovládl první derby!

HC Wikov Hronov - HC Náchod 3:2 P (1:1, 0:0, 1:1 - 1:0)

První letošní derby s Náchodem odehráli hronovští hokejisté ve čtvrtém kole. Vyrovnané utkání se po úvodních šedesáti minutách nedočkalo svého vítěze, a tak přišlo na řadu prodloužení. V nastaveném čase se zásluhou Hubáčka zadařilo Hronovu, který si tak připsal dva body.

Wikov aréna bude hostit první letošní derby!

Ve středu 23. října zažije Wikov aréna oblíbené derby s Náchodem. Zatím bezchybný Náchod, který se v minulém kole dostal do čela průběžného pořadí, se střetne se třetím Hronovem, který odsunula z prvního místa první prohra s Jičínem.

Hronov sahal po bodech, nakonec se ale z vítězství radoval Jičín

HC Jičín - HC Wikov Hronov 4:2 (0:2, 2:0, 2:0)

První venkovní utkání odehráli hronovští hokejisté na jičínském ledě, kde hráčům i divákům utkání znepříjemňoval mlhový opar. Hronovu se podařilo celkem rychle získat dvoubrankové vedení, následně však přišel zlom a Jičínu se zápas podařilo otočit ve svůj prospěch na konečných 4:2.

K prvnímu venkovnímu utkání vyráží Hronov do Jičína

První venkovní utkání má hronovské mužstvo na programu tuto neděli, kdy zajíždí do Jičína. V prvních dvou zápasech předvedli hronovští hráči velmi dobrou střeleckou formu a skvělými zákroky dokreslil výborný vstup do sezóny brankář Kudrna.

V kabině vládne dobrá nálada, potvrzují hronovští hráči v dvojrozhovoru

Po pátečním tréninku byli vyzpovídáni dva hronovští hráči. Otázky byly směřované především na dva odehrané zápasy a náhled na letošní sezónu. První z nich odehrál za Hronov už jedenáct sezón a je tak „služebně“ nejstarším hráčem. Druhý má odehráno méně, ale v posledních sezónách strávil s týmem už hodně času a několikrát dokázal tým podržet v bráně.

Hronov i podruhé na vysoké vítězné vlně

HC Wikov Hronov – HC Jaroměř 7:1 (3:1, 2:0, 2:0)

Další mistrovské utkání odehrálo hronovské mužstvo mužů opět na domácím ledě Wikov arény a tentokrát si dokázalo skvěle poradit s týmem z Jaroměře, který porazilo vysoko 7:1!

Wikov aréna nabídne další domácí duel, tentokrát proti Jaroměři

Ve středu 16. října čeká na hronovské hokejisty další mistrovské utkání, v něm přivítají na svém ledě tým z Jaroměře, který patří tradičně k obtížným soupeřům.

Křest hronovské WIKOV arény na výbornou

HC WIKOV Hronov – SK Třebechovice p. O. 8:1 (0:0, 4:0, 4:1)

V prvním mistrovském utkání sezóny v dokončené a zmodernizované hronovské WIKOV aréně dosáhli Hronovští vysokého vítězství nad celkem z Třebechovic pod Orebem.

Premiérová příprava na domácím ledě Hronovu nevyšla

HC Wikov Hronov - TJ Spartak Nové Město n. M. 0:3 (0:1, 0:2, 0:0)

První přátelské utkání v domácí Wikov aréně se Hronovu příliš nevydařilo a i díky dvěma slepeným brankám ve druhé třetině si pro výhru dokráčelo Nové Město nad Metují.
Ostrá sezóna startuje již příští neděli na domácím ledě, kde se mužstvo střetne s celkem z Třebechovic pod Orebem.

1 HC Trutnov      9   49:32   21
    2 HC Jaroměř      9   56:21   21
    3  HC Náchod      9   46:23      20
    4 HC Hronov      9      44:37   17
    5 BK Nová Paka      9   52:21   17
    6 St. Nový Bydžov      9      51:36   16
    7 SK Třebechovice      9   31:36   11
    8 Sp Nové Město      9       21:55      5