Archiv článků

Nová Paka poražena osm vteřin před koncem!

BK Nová Paka - HC Wikov Hronov 2:3 (1:1, 0:1, 1:1)

Hronov k utkání nastoupil na pět beků a se třemi útoky. Souboj třetího a předposledního celku průběžného pořadí nebyl vůbec tak jednoznačný, jak by se od podobného střetu mohlo očekávat, Hronov však zabojoval a osm vteřin před koncem rozhodl o výhře hostí Bartoň.

Hronovský výkon jak noc a den přinesl vysoké vítězství

HC WIKOV Hronov- Sp. Nové město n. M. 8:4 (3:1, 4:3, 1:0)

Hronov nastoupil opět jen na tři lajny, na pět obránců a s novicem Glosem v útoku. Domácí do zápasu vlétli řádně nabuzení a fandové mančaft proti utkání s Náchodem vůbec nepoznávali.

Amatérské představení Ochotníků ve frašce zvané derby

HC Náchod – HC WIKOV Hronov  9:1 (4:0, 3:0, 2:1)

Hronov nastoupil s novicem Vondřejcem, který ještě loni v roli kapitána hájil dres Náchoda a také s uzdraveným Kozákem na čtyři útočné řady.

Hronov již podruhé ztratil vedení 4:1

HC WIKOV Hronov – HC Jičín 5:4 (2:0, 1:1, 0:2 - 0:0, 1:0) po SN

V 1. minutě velká šance Johna skončila na betonech hostujícího Pivrnce. Ve 2. minutě zaplachtilo Matějčkovo nahození od modré mezi betony jičínského gólmana – 1:0. Ve 4. minutě Bartoň z jasné šance zazvonil jen  o pravou tyč branky hostí.

Matný výkon Hronova dovolil Jaroměři velký obrat

HC Jaroměř - HC WIKOV Hronov  7:5 (1:3, 2:2, 4:0)

V 7. minutě hronovský Picka nevěděl co s pukem a nahodil ho před jaroměřskou branku, puk se od brusle bránícího beka odrazil do sítě - 0:1. Za dvě minuty nato při signalizovaném vyloučení hostí Bujňák srovnal – 1:1. Matějíček za protesty vyfasoval desítku.

Méně je někdy více

SK Třebechovice p. O. - HC WIKOV Hronov 1:3 (1:0, 0:2, 0:1)

Hronov letos poprvé začal na čtyři kompletní útoky a žádná z formací se nedokázala ohřát a vytvořit potřebný tlak.

Hronov třicet sekund od senzačního vítězství

HC Trutnov – HC WIKOV Hronov 2:1 (0:0, 0:1,1:0 - 0:0) po SN

Hronov zakončil první sérii zápasů na trutnovském stadionu, na led favorita přijel opět značně oslabený a s přísně defenzivní taktikou.

1 HC Trutnov      9   49:32   21
    2 HC Jaroměř      9   56:21   21
    3  HC Náchod      9   46:23      20
    4 HC Hronov      9      44:37   17
    5 BK Nová Paka      9   52:21   17
    6 St. Nový Bydžov      9      51:36   16
    7 SK Třebechovice      9   31:36   11
    8 Sp Nové Město      9       21:55      5