Klub HC Wikov Hronov přeje všem svým příznivcům klidné a příjemné prožití vánočních svátků. Děkujeme fanouškům za podporu a sponzorům za spolupráci v roce 2013.
Všem přejeme do nového roku 2014 mnoho zdraví, štěstí, úspěchů a vydařených hokejových zážitků.

Hronov další prohrou ztratil bodový náskok na Jičín

Sp. Nové Město nad Metují – HC WIKOV Hronov 3:1 (1:0, 1:0, 1:1)

Ve 2. minutě zazdil vyloženou šanci novoměstský Praus, když střílel nad. Ve 12. minutě hronovský Vondřejc v dobré pozici dával jen do náruče Biegla. Dvě minuty nato ujel po křídle Hejduk, jeho střelu Kudrna hřbetem lapačky vytěsnil nad.

Pozvánka: Turnaj v minihokeji 3. tříd ve Wikov aréně

Po ukončení bude následovat ohňostroj v hale.

Časový harmonogram je k dispozici ZDE.

Náchod Hronovu přerušil dlouhou sérii domácích vítězství

HC WIKOV Hronov – HC Náchod 1:4 (0:1, 1:2, 0:1)

Třetí letošní derby proti Náchodu čekalo na hronovské hokejisty v 18. kole, Hronov se v něm musel obejít hned bez několika zraněných či nemocných hráčů.

Odveta v Jičíně Hronovu nevyšla

Po prvních dvou třetinách svítilo na světelné tabuli vyrovnané skóre 2:2. Domácí v závěrečné třetině získali dvoubrankové vedení, které Hronov dokázal stáhnout pouze na konktaktní branku.

Smutná zpráva

Po dlouhé těžké nemoci zemřel člen VVČSLH a předseda DCK  pan Ing. Zdeněk Třeška.

Vedení klubu HC Wikov Hronov by chtělo touto cestou vyjádřit upřímnou soustrast rodině a všem blízkým.

Vydřené vítězství našich hokejistů

HC WIKOV Hronov – HC Jaroměř 2:1 (1:1, 1:0, 0:0)

Ve 3. minutě chybná rozehrávka hronovského Růty na hůl bývalého spoluhráče M. Svobody naštěstí gól neznamenala. Z protiútoku střílel Hubáček z prostoru mezi kruhy také jen do brankáře. Poté šel ven Kotrč, po ubránění ihned Merkl a ten vyfasoval navrch ještě desítku za protesty.

Matný výkon Hronova stačil jen na dva body

HC WIKOV Hronov – SK Třebechovice p. O. 2:1 SN (1:1, 0:0, 0:0 - 0:0)

Až v 7. minutě přišla akce, která stojí za zmínku, golfák Vítka však zasvištěl jen těsně vedle tyče Lochmanovy klece. Z protiútoku Kosina střílel z dobré pozice z úhlu rovněž vedle. V 11. minutě po závaru před třebechovickou brankou nastřelil hronovský Borůvka tyč, vzápětí Vondřejc ze dvou metrů střílel jen do náruče hostujícího gólmana.

Možnost objednání dresů

Stejně jako v minulé sezóně, tak i letos stále platí možnost objednání hráčských dresů. Pokud máte o dres zájem, můžete si objednat dres úplně nový s libovolným jménem a číslem, nebo hráčský z minulé sezóny.

Statistické ohlédnutí za první polovinou základní části

Nedělním utkáním s Trutnovem zakončili hronovští hokejisté první polovinu základní části. Jak se jim ve čtrnácti odehraných zápasech vedlo řečí čísel? To se dozvíte, když budete číst dál!

Jedenáct statečných vyválčilo nečekané vítězství nad lídrem tabulky

HC WIKOV Hronov – HC Trutnov 4:3 (2:1, 1:1, 1:1)

Hronov nastoupil brutálně oslabený o zraněné a nemocné hráče a bez juniorů pouze na 2 pětky jak v hokejovém pravěku. Domácí fandové tipovali dvoucifernou porážku svých hokejistů, výkon statečné sestavy však vyrazil dech.

1 HC Trutnov      9   49:32   21
    2 HC Jaroměř      9   56:21   21
    3  HC Náchod      9   46:23      20
    4 HC Hronov      9      44:37   17
    5 BK Nová Paka      9   52:21   17
    6 St. Nový Bydžov      9      51:36   16
    7 SK Třebechovice      9   31:36   11
    8 Sp Nové Město      9       21:55      5