Archiv článků

Pozvánka na valnou hromadu

Klub HC Wikov Hronov srdečně zve všechny své registrované členy a příznivce na řádnou valnou hromadu, která se koná ve středu 19. března od 18:00 v restauraci na zimním stadionu.

Gratulace k vítězství v soutěži

Klub HC Wikov Hronov gratuluje klubu HC Trutnov k vítězství v Krajské lize mužů Královéhradeckého kraje v ročníku 2013/14 a přeje mnoho úspěchů v boji o II. ligu.

Hronov skončil nakonec šestý

HC WIKOV Hronov – HC Jičín 3:4 (1:2, 0:1, 2:1)
konečný stav série o 5. místo 0:2

Po porážce v Jičíně musel Hronov v boji o 5. místo vyhrát. Nastoupil bez Hubáčka, ale s již omilostněným Vondřejcem.

Hosté však měli výrazně větší touhu po 5. místě, Hronov pojal utkání jen tréninkově, tedy dopředu ano, dozadu již ne.

Sérii o páté místo vede Jičín

HC Jičín - HC Wikov Hronov 5:2 (2:0, 1:2, 2:0)

Hronov po smolné prohře v Novém Městě, kdy ztratil vedení půl minuty před koncem základní hrací doby, nastoupil do prvního zápasu o 5. místo hraného v Jičíně. Utkání se odehrálo v poklidné atmosféře a s pouhým jediným vyloučením. Hronov dokázal smazat dvoubrankový náskok domácích, v závěru mu ale docházely síly a ve velmi oslabené sestavě na soupeře v závěru už nestačil.

Hronov dělilo od semifinále třicet dva vteřin!

TJ Sp. Nové Město n. M. – HC Wikov Hronov 3:2 SN (0:1, 1:1, 1:0 – 0:0)

Ke třetímu a zároveň rozhodujícímu čtvrtfinálovému utkání zajížděl Hronov do Nového Města, kde předvedl výborný výkon a po většinu času si držel těsné vedení, Novoměstští však třicet dva vteřin před koncem srovnali a v samostatných nájezdech byli nakonec úspěšnější.

Hronov po výborném výkonu srovnal čtvrtfinálovou sérii

HC WIKOV Hronov – Sp. Nové Město n. M. 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)

Po vyrovnané úvodní pětiminutovce byl vyloučen Hornyš, Hronov s jistotou oslabení ubránil. V 11. minutě šel do ložené šance Kodym, Kudrna ho však vychytal. Ve 14. minutě šel ven Jakl a po něm i Hudeček a Hronov hrál dvojnásobnou přesilovku. Borůvkovu střelu od modré Biegl ještě vyrazil, na dorážku Martina Franců však již nedosáhl -1:0.

První čtvrtfinálové vítězství si připisuje Spartak

TJ Sp. Nové Město n. M. - HC Wikov Hronov 4:3 (2:1, 1:1, 1:1)

V prvním čtvrtfinálovém utkání začali domácí sebevědomě a byli o poznání lepší. V 7. minutě maličký Ježek obešel hronovského obránce a střelou mezi betony Kudrny otevřel skóre - 1:0. V 9. minutě pykal za faul Martin Franců a novoměstský kapitán byl na konci biliárové kombinace první domácí pětky, když za asistencí Prause a Kodyma střílel do prázdné klece -  2:0.

Pozvánka na čtvrtfinále

Těžká porážka Hronova na závěr základní části

HC WIKOV HRONOV – HC TRUTNOV 0:6 (0:2, 0:1, 0:3)

Ve 2. minutě předvedl hostující Luštinec zákeřný faul na Kozáka a vyfasoval 5 min + do konce utkání. V oslabení upadl Borůvka a Perutek poslal hosty do vedení – 0:1. Poté šel za faul ven další hostující hráč a Hronovu se naskytla dvouminutová dvojnásobná přesilovka. Tu však pokazil faulem hronovský Hornyš a bylo po nadějích.

Pozvánka na utkání

Z Nové Paky dovezl Hronov dva body

BK Nová Paka - HC Wikov Hronov 6:7 SN (3:0, 1:3, 2:3 - 0:0)

Předposlední utkání základní části odehrál Hronov v Nové Pace, kde dokázal stáhnout tříbrankové manko a utkání bohaté na góly se dočkalo rozřešení až v samostatných nájezdech, kde si bonusový bod připsal Hronov.

1 HC Trutnov      9   49:32   21
    2 HC Jaroměř      9   56:21   21
    3  HC Náchod      9   46:23      20
    4 HC Hronov      9      44:37   17
    5 BK Nová Paka      9   52:21   17
    6 St. Nový Bydžov      9      51:36   16
    7 SK Třebechovice      9   31:36   11
    8 Sp Nové Město      9       21:55      5