Archiv článků

Po matném výkonu výhra v KLP 2005

Napsal uživatel Leoš Kamaryt dne 26. Leden 2015 - 8:48.

HC Wikov Hronov/HC Náchod - HC Opočno 5 : 3 (1:0,3:1,1:2)

Sestava: Novák Dominik, Beránek Jakub - Kocián Jakub, Hynek Tomáš, Vinter Matěj, Malina Ondřej, Kamaryt Michal, Ištok Marek, Brumlich Tadeáš, Vytlačil Vojtěch, Harant Filip, Špetla Jakub, Peprný Radek, Bubeníček Filip, Saidl Filip
Branky a asistence:Kocián Jakub 2+1, Kamaryt Michal 1+0, Hynek Tomáš 1+0, Malina Ondřej 1+0, Vinter Matěj 0+1, Ištok Marek 0+1

Vítězství ve městě pohádek

Napsal uživatel pedro dne 25. Leden 2015 - 19:57.

HC Jičín - HC Wikov Hronov 0:15 ( 0:2,0:5,0:8)

Mladší žáci za plný počet bodů

Napsal uživatel pedro dne 24. Leden 2015 - 17:24.

HC Wikov Hronov - HC Jablonec nad Nisou 31:0 ( 8:0,13:0,10:0)

Sestava HC WIKOV HRONOV: Pavlíček Adam, - Pelda Marek, Petr Michal, Kubeček Adam, Polej Matyáš, Krupa Jan, Ištok Marek, Vinter Matěj, Klíma Jiří, Pavelka Jan, Kocián Jakub
Pro nemoc nenastoupili Ondřej Havelec a Stanislav Rubáček, při rozcvičce se zranil Vojtěch Kubeček.

Dvouciferné vítězství v KLP 2005

Napsal uživatel Leoš Kamaryt dne 18. Leden 2015 - 18:10.

Dne 18.1. 2015 jsme v Trutnově odehráli další utkání v KLP 2005, kde nám byl soupeřem celek HC Krkonoše.

Minihokej 2006 - další kolo

Napsal uživatel Leoš Kamaryt dne 18. Leden 2015 - 17:45.

Dne 17.1. 2015 jsme za účasti celků St. Nový Bydžov,HC Rychnov n.K. a TJ Spartak Nové Město n.M. odehráli další kolo minihokeje 2006.

Sestava : Pavlíček Dominik,Ševců Kristián - Kamaryt Michal, Klíma Ondřej, Pavelka Ondřej, Hillmann Radek,Pavel Filip,Bohuněk Matyáš,Šretr Michal

HC Wikov Hronov - St. Nový Bydžov 4 : 11 (1:3,0:5,3:3)
Branky a asistence:Kamaryt Michal 2+1,Pavelka Ondřej 1+0,Pavel Filip 1+0

Jednadvacet branek v síti Frýdlantu

Napsal uživatel pedro dne 17. Leden 2015 - 19:15.

Dne 17.1.2015 cestovali mladší žáci do Frýdlantu.

HC Frýdlant - HC Wikov Hronov 1:21 ( 0:7,0:5,1:9)

Vítězný vstup do 2.části KLP 2005

Napsal uživatel Leoš Kamaryt dne 12. Leden 2015 - 6:11.

Dne 11.1.2015 jsme na domácím ledě odehráli první mistrovské utkání KLP 2005 na velké hřiště.Hned na úvod nás čekal silný soupeř z Hradce Králové,který stejně jako my nastoupil s několika hráči r. 2006.

Sestava: Novák Dominik -Klíma Jiří, Kocián Jakub, Hynek Tomáš,Vinter Matěj, Malina Ondřej, Kamaryt Michal, Ištok Marek, Saidl Filip, Brumlich Tadeáš, Vytlačil Vojtěch, Harant Filip, Špetla Jakub, Peprný Radek

HC Wikov Hronov / HC Náchod - Královští Lvi Hradec Králové 7 : 3 (2:1, 1:2, 4:0)

4. kolo minihokeje 2007 jasně v naší režii

Napsal uživatel pedro dne 11. Leden 2015 - 18:23.

Dne 11.1.2015 jsme na domácím ledě pořádali soutěžní kolo přípravky 2007. Kromě nemocného Káji Svobody jsme nastoupili v kompletní sestavě, vč. nováčka v naší brance Kristiána Ševců. Ve všech zápasech jsme, jak herně, tak i střelecky, úřadovali a jasně přehráli všechny soupeře.

Sestava HC Wikov Hronov: Pavlíček Dominik, Ševců Kristián - Šretr Michal, Navrátil Šimon, Bohuněk Matyáš, Hillmann Radek - Pavelka Ondřej, Klíma Ondřej, Baudyš Antonín, Pelda Ondřej a Macek Daniel.

HC WIKOV Hronov - HC Jaroměř II 8 : 1

Z Lomnice nad Popelkou první body v další části soutěže

Napsal uživatel pedro dne 10. Leden 2015 - 16:33.

HC Lomnice nad Popelkou - HC Wikov Hronov 1:13 ( 0:6,1:5,0:2)

Dne 21.12.2014 nás ve druhém kole skupiny o umístění krajské ligy mladších žáků hostil celek Lomnice nad Popelkou.
Sestava HC WIKOV HRONOV: Pavlíček Adam, Kubeček Vojtěch - Pelda Marek, Petr Michal, Rubáček Stanislav, Kubeček Adam, Polej Matyáš, Havelec Ondřej, Krupa Jan, Wajsar Ervín, Vinter Matěj, Klíma Jiří, Pavelka Jan, Kocián Jakub

                                                                                                                                                 
                                                                                                                                          Konečné pořadí po základní části

Pořadí Klub Utkání Skóre Body
    1 Nový Bydžov

      

       
    2 HC Hronov           
    3  HC Náchod       

   

  
    4 HC Jaroměř                   
    5 Třebechovice                 
    6 HC Trutnov B                 
    7 Baroni Opočno

     

       
    8 Spartak NMNM                  
    9 Semechnice                   
     

  

     

 

.