HC Baroni Opočno - HC WIKOV Hronov 1:3 (0:0; 0:1; 1:2)
Sestava HC Hronov : Mahdal (Exner) – Daňo, Luštinec – Podzimek, Mlateček – Teuner – Pahulák, Vítek, Jurča – Fišer, Glos, Dudadík – Rojšl, Exner, Knížek
Branky Hronova : Jurča 2, Pahulák

Polovinu bodů si odvezl soupeř

Napsal uživatel Leoš Kamaryt dne 25. Říjen 2015 - 15:58.

V neděli 25.10. jsme se v KLP 2006 na domácím ledě utkali s celky Stadion Nový Bydžov a HC Rychnov nad Kněžnou.

Sestava : Pavlíček Dominik,Ševců Kristián - Kamaryt Michal,Pavelka Ondřej,Saidl Filip, Klíma Ondřej,Bohuněk Matyáš, Hillmann Radek,Šretr Michal

HC Wikov Hronov - St. Nový Bydžov 12 : 6 (2:5,2:0,8:1)

Branky a asistence:Kamaryt Michal 5+3,Pavelka Ondřej 5+1,Saidl Filip 1+2,Klíma Ondřej 1+0

HC Wikov Hronov - HC Rychnov n. Kněžnou 6 :7 (3:3,1:2,2:2)

Po skvělém výkonu zasloužené výhry

Napsal uživatel bohun dne 24. Říjen 2015 - 16:19.

Dne 24. 10. 2015 jsme v II. kole minihokeje 2007 hostili ve Wikov aréně mužstva z Nového Města n/M. a Nového Bydžova.

Sestava HC Wikov Hronov: Pavlíček Dominik, Ševců Kristián - „červená“ Pavelka Ondřej, Navrátil Šimon, Hillmann Radek, „zelená“ Šretr Michal, Pelda Ondřej, Bohuněk Matyáš, „modrá“ Klíma Ondřej, Baudyš Antonín, Svoboda Karel.

HC Hronov – Třebechovice p.O. B 12:1 (2:1;7:0;3:0)

V prvním mistrovském utkání KS přivítal Hronov na svém ledě béčko Třebechovic. Prvních pět minut se hrálo ve třetině hostí, ze sevření však ujel Erban a první střelou na branku otevřel skóre – 0:1.V 7.min. vyrovnal Glos a v 18.min. Fišer po nájezdu z křídla poslal Hronov do vedení 2:1.

Ročník 2008 vstoupil vítězně do sezony 2015/2016 na domácím hřišti v Hronově

Napsal uživatel bohun dne 18. Říjen 2015 - 18:20.

Sestava HC WIKOV HRONOV: Dominik Pavlíček, Ondřej Pavelka, Šimon Navrátil, Michal Šretr, Karel Svoboda, Ondřej Klíma, Ondřej Pelda, Antonín Baudyš, Zdeněk Klíma, Filip Král

HC Wikov Hronov – HC Rychnov nad Kněžnou 31:0 (9:0, 10:0, 12:0)

Branky a asistence Hronova: Pavelka Ondřej 11+6, Klíma Ondřej 3+0, Svoboda Karel 2+0, Šretr Michal 6+1, Baudyš Antonín 1+0, Navrátil Šimon 7+0, Pelda Ondřej 1+0

HC Wikov Hronov – SK HC Opočno 21:3 (6:1, 9:1, 6:1)

Primátoři v Hronově bez bodu

Napsal uživatel pedro dne 17. Říjen 2015 - 13:00.

Dne 17.10.2015 v lize starších žáků hronovský celek hostil v okresním derby Přimátoři z Náchoda. I špatný výkon domácích stačil k zasloužené výhře. V první minutě Hronov uděřil dvakrát.

Ve Dvoře Králové bez ztráty

Napsal uživatel Leoš Kamaryt dne 11. Říjen 2015 - 18:35.

Mistrovská utkání v KLP 2006 jsme zahájili v neděli 11.10. ve Dvoře Králové. Vstup do soutěže se nám vydařil,bez výraznějších problémů jsme porazili oba domácí celky. K utkání nenastoupil nemocný Dan Macek a Filip Saidl.

Sestava : Pavlíček Dominik,Ševců Kristián - Kamaryt Michal,Pavelka Ondřej, Klíma Ondřej,Bohuněk Matyáš, Hillmann Radek,Šretr Michal

HC Wikov Hronov - HC Dvůr Králové 1 13 : 4 (6:1,4:2,3:1)

Branky a asistence:Kamaryt Michal 6+3,Pavelka Ondřej 5+3,Klíma Ondřej 2+0

Z Krkonoš pouze bod

Napsal uživatel bohun dne 10. Říjen 2015 - 18:21.

Dne 10. 10. 2015 jsme v I. kole minihokeje 2007 zajížděli do Vrchlabí, kde nás čekaly 2 zápasy s HC Krkonoše a to s domácím celkem a Trutnovem.

Sestava HC Wikov Hronov: Pavlíček Dominik, Ševců Kristián - Pavelka Ondřej, Navrátil Šimin, Hillmann Radek, Šretr Michal, Pelda Ondřej, Bohuněk Matyás, Klíma Ondřej, Baudyš Antonín, Svoboda Karel

HC Krkonoše II (Vrchlabí) : HC Wikov Hronov 6 : 4 (2:0, 2:0, 2:4)
Branky a nahrávky: Pelda Ondřej 2+0, Šretr Michal 1+0, Pavelka Ondřej 1+0

OD Baronů vezeme vítězství

Napsal uživatel pedro dne 10. Říjen 2015 - 12:57.

Dne 10.10.2015 v lize starších žáků zájížděl hronovský celek k sehrání pátého kola na bojovnou půdu do Opočna. Herní převaha byla na straně hostujícího celku. Fyzická převaha s bojovností místy za hranicí pravidel na staně domácích. Což dokládá skóre trestů 7:3.

Starší žáci

3.10.2015 v lize starších žáků hostil domácí celek HC Jičín.
Soupeř měl první mistovské utkání. Hronovští již čtvrtý zápas. Rozehranost domácího celku byla znát a o zápasu bylo rozhodnuto již v úvodních minutách. Pro nemoc nenastoupil Marek Ištok.

HC Wikov Hronov - HC Jičín 26:1 ( 14:0,6:0,6:1)