Hronov přetlačil Jaroměř v závěrečné třetině

HC WIKOV HRONOV – HC JAROMĚŘ 4:1 (1:1; 0:0; 3:0)

Hronov zaslouženě přehrál hokejisty od Řáholce

HC WIKOV Hronov – HC Jičín 5:3 (2:0; 3:1; 0:2)

Cenné body z Nové Paky

Na dnešní utkání jsme odjížděli s velkými ztrátami v sestavě, ale s tajným plánem přivézt tři body, což se podařilo.
K zápasu nemohli odcestovat: Mahdal – služební cesta, Karban, Perutek, Štelzig – zranění, Mašek a Meier – pracovní povinnosti. Naopak poprvé nastoupil Šejnoha, v brance si odbyl premiéru Tonda Kubeček a jako dvojka byl připraven Ponke.
Trenér Biegl asi nejen pro dnešní utkání zamíchal útočnými řadami a na herním projevu týmu to bylo okamžitě znát.

Favorit ze Dvora Králové vysoko zvítězil

HC WIKOV HRONOV – HC RODOS Dvůr Králové n.L. 1:7 (0:2,1:5,0:0)
V desáté sekundě z prvního útoku rychlík Fořt lehounce obešel Meiera a poslal hosty do vedení – 0:1. V 5. min. v dobré příležitosti hronovský Petr minul branku. O minutu později gólovou střelu Vacka ukryl Mahdal ve své lapačce. V 8. min. nahození obránce Dvora Karlíka tečoval mezi nohy Ruterle a poslal hosty do dvoubrankového vedení – 0:2. Hosté byli o level výše, výborně bruslili a přesně kombinovali, Hronov se bránil jen s vypětím všech sil. V 17. min. ujel dvorský Mišinec, střílel však těsně vedle.

V derby lepší náchodští Berani

HC Náchod - HC WIKOV Hronov 5:3 (2:1,2:1,1:1)

Černý Petr zůstal Třebechovicím

HC WIKOV Hronov - SK Třebechovice p.O. 6:5SN (3:1; 2:1; 0:3 - 0:0 - 1:0)
Ve 2.min.fauloval hronovský Petr a za 15 sekund jej vyzval k návratu Hendrich, když tečoval bombu Kostky od modré – 0:1. V 5.min. Fišer vrátil vyraženou střelu Vítka pohotově do sítě – 1:1. Ve 13.min. hrál Hronov dvojnásobnou přesilovku, Vítkovu střelu usměrnil za záda gólmana Petrů Jurča – 2:1. V 16.min. byl vyloučen hostující Ditrich , za nemístné komentáře vyfasoval 10.minut a trest do konce utkání. Přesilovku Hronov využil, když Mašek nádherně předložil před odkrytou klec Perutkovi – 3:1.

HC Jaroměř – HC WIKOV Hronov 6 : 3 (3:0 ; 2:1; 1:2)

Ke druhému mistrovskému utkání jsme zajížděli do Jaroměře. Do poloviny první třetiny jsme s domácími drželi krok a vytvářeli si i slibné šance, které končily na domácím Navrátilovi. Vcelku vyrovnaný hokej se hrál až do deváté minuty kdy šli krátce po sobě na trestnou dva naši hráči. Přesilovku 5 na 3 domácí využili Kociánem. V závěru třetiny se prosadili Světlík a opět Kocián 3:0 pro domácí. Nutno podotknout, že na počet střel byla první třetina téměř vyrovnaná, ale trápí nás nedůraznost před brankou hostí a kreativita v zakončení.

HC WIKOV HRONOV – Stadion NOVÝ BYDŽOV 2:4 (0:2; 1:1; 1:1)

Začátek prvního mistrovského utkání měl oficiální nádech, první buly nové sezóny vhodila do hry paní starostka Hana Nedvědová.
Utkání začali lépe hosté, ve 2. minutě při vyloučení hronovského Mlatečka zaplulo nahození Myslivce od modré po ledě, přímo do sítě Mahdalovy klece - 0:1.