Rozhodčí připravili Hronov o tři body

HC Jaroměř – HC Wikov Hronov 4:3P (1:1; 1:2; 1:0; 1:0)

Hronov rozhodl utkání za deset minut pěti góly

HC Wikov Hronov – HC Jičín 7:4 (5:1;1:1;1:2)
V předehrávaném utkání I.KL hokejistů začali hosté lépe. Ve 2.min. musel řešit zapeklitou situaci domácí Mahdal, v 7.min. si obránce Dostál pod tlakem dal málem vlastní gól. Obrovskou šanci Housera hronovský brankář skvělým zákrokem zmařil. Pak však přišla neuvěřitelná desetiminutovka Hronova, který pěti góly v řadě utkání prakticky rozhodl.

Souboj vynikajících gólmanů vyhrál Mahdal

HC WIKOV HRONOV – Stadion NOVÝ BYDŽOV 2:1 po SN (1:1;0:0;0:0;0:0;1:0)

HC Jičín - HC Hronov 3:1 (2:0; 0:1; 1:0)

Ve včerejším utkání v Jičíně nám nevyšel začátek zápsu a tím jsme domácím ulehčili zisk tří bodů. Hned v úvodu utkání 0:44 vsítil branku domácích Nový po chybě naší obrany. V desáté minutě zyšoval na 2:0 Klaban. V první třetině byla naše hra žalostná, naivním napadáním dvěma i třemi (!) hráči jsme dávali domácím mnoho prostoru na pohodlné zakládání útoků. Domácí nás těmito našimi chybami stále ohrožovali přečíslením dva na tři, nebo dva až tři na jednoho. Michal Mahdal však držel naši naději na lepší výsledek a zvýšení stavu nedopustil.

HC WIKOV HRONOV – BK NOVÁ PAKA 7:2 (2:1; 1:0; 4:1)

Ve 4.min hostující Plecháč minul odkrytou branku Mahdala, z protiútoku přišel ťukes po ose Fišer - Petr - Šejnoha, poslední hronovský střelec dával prakticky do prázdné branky – 1:0. O minutu nato se hronovský obránce Meier vydal na výlet, našel Maška a ten zvýšil na 2:0. V 8.min. J. Kadeřábek předložil T.Kadeřábkovi a ten snížil na 2:1. Najednou bylo novopackých hráčů plné kluziště a na deset minut ovládli hru. V 16.min. se Glos řítil sám na Škopa, brankář hostí puk ukryl ve svém náručí. Vzápětí osamocený Jurča opět trefil jen Škopa v brance hostí.