Archiv článků

Opočenští Baroni na hronovské Ochotníky nestačili.

HC Baroni Opočno - HC WIKOV Hronov 2:8 (0:2; 0:3; 2:3)
Po rychlém začátku, kdy se hra přelévala na obě strany hosté udeřili. V 8.min. Podzimek vysunul dlouhým pasem Perutka a ten s jistotou střelou od tyče otevřel skóre – 0:1.
Při vyloučení Dudadíka měl loženku Slezák, Mráček v brance hostí byl ale připraven. V poslední minutě první třetiny nahození Steklíka z rohu kluziště tečoval téměř v brankovišti Dudadík a bylo to 0:2.

Jičín stále suverénní

HC Jičín – HC WIKOV Hronov 5:2 (2:0; 1:1; 2:1)
Po bojovném výkonu nevezeme z Jičína ani bod.
Domácí nastoupili v plné sestavě a to s matadory Pletkou a Vajsetlem. Zkušenost, především Václava Pletky, který prošel reprezentací i NHL byla tím, co přinesla domácím všechny body.

Novopacké drahokamy ztratily lesk

BK Nová Paka - HC WIKOV Hronov 1:5 (0:1; 0:3; 1:1)
Hronov nastoupil bez Dudadíka,Vítka a Hyleny, naopak hrál Vacek, který přišel z Trutnova na střídavý start.

Ve středu s Novou Pakou!

Deset minut výkonu na body nestačí ........

HC Jaroměř - HC WIKOV Hronov 6:2 (1:1; 2:0; 3:1)

Po předchozích slibných výkonech jsme jeli do Jaroměře pro body. Letní slunko, ale naše borce asi ukolébalo natolik, že jsme odjeli s pěkným debaklem.

Hronov přišel o dva body v téměř vyhraném utkání

HC Třebechovice – HC WIKOV HRONOV 4:3 (1:1;1:1;,1:1;1:0) po prodloužení

Hronov dobyl náchodskou tvrz

HC Náchod – HC WIKOV Hronov 2:3 (1:0;1:1;0:2)
Prvních deset minut se hrál rychlý hokej, ale více se bruslilo než střílelo. V 7.min. měl první větší šanci hronovský Perutek, ale nedal. V 10.min. pykal za faul hostující Franců, v přesilovce Škoda trefil jen náruč hronovského gólmana Mahdala. V 18.min. šel ven náchodský Verner, Mlatečkovu střelu z kruhů domácí gólman Bernart vykopl. Již se zdálo, že první třetina skončí bez gólů, ale v poslední minutě Janoušek nabil Komárkovi a jeho střela prosvištěla až do sítě 1:0.

Pozvánka na první letošní derby!

STADION NOVÝ BYDŽOV - HC WIKOV HRONOV 5:4 (0:1;3:0;2:3)

K prvnímu utkání krajské ligy jsme včera zajížděli do Nového Bydžova.
Náš tým odehrál pouze jeden přípravný zápas. Důvodem pouze jednoho přátelského utkání je rekonstrukce domácího stadionu a naplněné kapacity ostatních zimních stadionů. Proto jsme měli určité obavy o sehranosti hráčů, přesto jsme jeli do Nového Bydžova s odhodláním podat co nejlepší výkon a odvést si nějaké ty body.
Oba soupeři předváděli od začátku velice kvalitní a rychle hrané utkání, které ale bylo plné nepřesností a chyb, o to ale bojovnější. Divákům se duel musel stoprocentně líbit.