Archiv článků

Tvrdě vybojované vítězství Ochotníků v posledním utkání roku

HC WIKOV Hronov – BK Nová Paka 8:4 (3:1; 1:2; 4:1)
V 5.min hrál Hronov dlouhou přesilovku pět na tři, nejen že ji nevyužil, ale po skončení prvního trestu naskočil na dlouhý pas Zvolenský a zavěsil - 0:1. V 11.min. po vyhraném buly střílel Fišer a Škopovi v brance hostí puk vypadl z výstroje za čáru – 1:1. V 15.min. s chutí hrající Fišer objel branku, nabil Daňovi a ten vymetl okno – 2:1. V 15.min. gól Hronova nebyl uznán, protože byl dosažen rukou. V 16.min. ujel hostující Šuvara, Mahdal brejk pokryl.

Jako ve století páry …..

HC Jaroměř – HC WIKOV Hronov 4:5 (3:0; 1:3; 0:2)
Při rozjezdu je spousta kouře, kola se protáčejí na místě ne a ne se rozjet, po chvíli se to dá do pohybu a šine se velice pomalu, před druhou zastávkou lehce přibržďuje, na konci to nemůže ubrzdit a pak dlouho odfukuje páru…..tak asi takový byl průběh včerejšího utkání.

HC WIKOV Hronov – SK Třebechovice p.O. 4:6 (2:1; 0:3; 2:2)

Trenér domácích Naar byl po dvou neúspěších a zejména po zkratu v Náchodě odvolán a jeho místo v neděli nahradil Jiří Petr.

HC Náchod - HC WIKOV Hronov 8:1 (2:0; 1:0; 5:1)

Po nedělním zápase v Novém Bydžově, kde jsme otočili vývoj utkání z 3:0 pro domácí na konečných 5:6, jsme jeli do dvakrát za sebou poraženého Náchoda. V sestavě chyběl pouze Fišer, tak jsme doufali v dobrý výsledek. Utkání jsme ale začali přesně tak, jako poslední zápas s Náchodem v Hronově, laxně a čekáním na to, že to půjde samo. Domácí si v poklidném tempu vypracovali ve dvou třetinách náskok 3:0. Ve třetí třetině se potvrdilo, že pán na hřišti je rozhodčí. Naši hráči se začali věnovat více jeho výrokům, než hře a bylo po naději na zisk bodů v Náchodě.