Archiv článků

BK Nová Paka - HC WIKOV Hronov 5:4 PP (2:2; 1:1; 1:1 - 1:0)

Po nevydařených třech utkáních jsme zajížděli do Nové Paky pro potrvrzení účasti v play-off. Domácí ohroženi baráží a po dobrých výkonech z posledních utkání chtěli samozřejmě bodovat naplno. Od začátku utkání se hrál poměrně vyrovnaný hokej. Částečné ulkidnění přinesla ve čtvté minutě branka Šejnohy za asistence Fišera. Za dvě minuty bylo ovšem vyrovnáno T.Kadeřábkem. V desáté minutě jsme šli opět do vedení zásluhou Dudadíka as. Šejnoha a Fišer 1:2. Za dvacet sekund b opět vyrovnáno J. Kadeřábkem. Do konce třetiny Paka přidala a náš gólman Mahdal si ani na chvíli nemohl oddychnout.

HC Wikov Hronov- HC Jaroměř 3:8 (1:4; 1:1; 1:3)

Po nevydařeném utkání zůstáváme stále na třetí příčce. Před závěrečnými třemi koly základní části není rozhodnuto ani o druhém účastníku baráže (viz tabulka dole).
Čekají nás tři velmi těžké zápasy v neděli v Nové Pace, středa doma Jičín a poslední kolo v Opočně. Musíme navázat na dobré výkony celé sezóny, kterými jsme se propracovali na špičku krajské ligy a poslední tři zápasy budou zapomenuty.
Branky: Exner, Dudadík, Fišer – Hlavnička 2, Bujňák, Hamáček, Koblížek, Světlík, Souček, Čtvrtečka
Vyloučení: 2:5 + Hlavnička 10 min. osobní trest, bez využití, 220 diváků

SK Třebechovice pod Orebem – HC WIKOV Hronov 5:3 (2:1; 2:0; 1:2)

V první minutě neudržel Mahdal střelu od modré a dorážející Dittrich otevřel skóre. Ve 3. minutě se od pravého mantinelu napřáhl Fišer a jeho střela propadla Petrů mezi nohy 1:1. Hrál se rychlý hokej nahoru dolů, s řadou akcí na obou stranách, ale oba brankáři již působili jistěji. Ve 14. minutě využil početní výhodu domácích Bezděk a zavěsil pod horní tyčku. 2:1 pro domácí.