Archiv článků

Druhé derby také pro Náchod

HC WIKOV HRONOV – HC NÁCHO 0:4 (0:1; 0:2; 0:1)
Náchod přijel skoro v plné síle i s uzdraveným Kodymem a s Koubou v brance, Hronov nastoupil zdecimován zraněními i dalšími absencemi jen s dvěma obranami a neúplným třetím útokem.

Rozhodl "týmový" výkon

Stadion Nový Bydžov - HC WIKOV Hronov 2:5 (1:4; 1:1; 0:0)

Domácí potvrzují stálou dobrou formu a proto jsme k zápasu přistoupili s respektem, ale odhodláním přivézt body.

O utkání fakticky rozhodla první třetina zápasu. Domácí se snažili o ofenzivní hokej, ale nechávali nám prostor k rychlým výpadům, což naši zkušení borci využívali a trestali chyby domácích.

Divokou přestřelku režíroval první útok

HC WIKOV Hronov – Sokol Semechnice 15:6 (6:2,4:2,5:2)

Šťastné vítězství po nezodpovědném výkonu

Sp. Nové Město n.M.- HC WIKOV Hronov 3:4 (0:2; 2:1; 1:1)

HRONOV rozhodl v přesilovkách

HC WIKOV HRONOV – Sp. Třebechovice p.O. 7:1 (1:0,3:1,3:0)

Hosté nastoupili se čtyřmi útoky a s Lochmanem v brance, domácí byli konečně téměř kompletní.

BK Nová Paka - HC WIKOV Hronov 2:3 PP (1:0; 0:1; 1:1-0:1)

Velmi těžké utkání v němž jsme měli opravdu hodně štěstí.

První třetina byla celkem vyrovnaná jak na šance tak na střely na branku. V 16.minutě jsme ale obdrželi po chybě gól a to ještě v naší přesilovce 1:0 pro domácí.

Druhá třetina začala šokem pro domácí po asistenci Ježíka ve dvacáté vteřině vyrovnal Fišer. Od té doby to byla smršť domácí ofenzívy, my jsme jen se štěstím bránili, vyhazovali a kouskovali hru. Na druhou stranu jsme zodpovědnou obranou otupili nápor domácích a udrželi vyrovnaný stav.