Archiv článků

Pohár ozdoben dvěma hattricky

HC HRONOV - SK TŘEBECHOVICE 8:5 (3:1; 2:2; 3:2)

Poslední utkání o pohár tří měst bylo vlastně soubojem o tento pohár, protože NMnM už bylo ze hry a skončilo s 0 body na třetím místě.

NMnM - HC Hronov 3:7 (0:0; 2:3; 1:4)

Ke třetímu utkání přípravného turnaje T3M jsme zavítali do Nového Města nad Metují. V úvodní třetině jsme se snažili hrát svou hru. To se nám v celku dařilo a soupeře jsme téměř nepustili do naší obranné třetiny. To vše neunesli domácí hráči a ve 3 min. zápasu fasovali Dostál a Verner 10 min. tresty za NESP. Bohužel jsme trestuhodně nevyužili minimálně čtyři jasné šance. Domácí gólman Zdeněk Biegl famózně kryl všechny naše střely a útoky. Doslova v brance domácích čaroval. Díky jemu odcházela obě mužstva do šaten za nerozhodného stavu 0:0.

HC HRONOV – SK TŘEBECHOVICE 5:3 (2:0; 2:1; 1:2)

Ve druhém utkání turnaje tří měst jsme hostili celek Třebechovic pod Orebem. Obě mužstva v rámci přípravy na KLM ještě nejsou v kompletních sestavách. Domácím pro včerejší zápas chyběli Kellner, Junek, Glos, Poul, naopak již nastoupil Franců. Hosté přijeli také ve dvanácti kusech, takže se jednalo o vyrovnané sestavy.

HC HRONOV - Sp.NMnM 5:3 (1:0; 2:2; 2:1)

V prvním utkání turnaje tří měst jsme hostili Spartak Nové Město nad Metují.
Nastoupili jsme pouze se třinácti hráči, soupeř byl v ještě bídnější sestavě v počtu jedenácti kusů. Úvod utkání byl v takovém tempu a stylu hry na nějž jsme si již zvykli z předešlých přípravných zápasů. Domácí měli spoustu šancí, ale nepřesnou mušku, nebo jim stál v cestě výborný Zdeněk Biegel. V jedenácté minutě se prosadil po samostatné akci Hylena, ale to bylo z pohledu změny skóre v první třetině vše.

Omlazení kádru

V závěru minulé sezóny jsme Vás seznámili s odchody hráčů. Nyní Vám přinášíme prozatimní aktuální soupisku pro letošní sezónu (v záložce A-tým).

Výrazně jsme omladili a kádr má nyní průměr necelých 22 let.

Již tuto neděli Vás zveme na první utkání na domácím ledě. V rámci turnaje tří měst hostíme Spartak Nové Město nad Metují od 17:00.

TURNAJ TŘÍ MĚST

Není k dispozici žádný popis fotky.

HC Chrudim - HC Hronov 3 : 4 - nedohráno

Ve středu jsme byli hosty v Chrudimi, kde se odhrál "přátelský" zápas s plánovanou odvetou 11. 09. u nás ve WIKOV aréně.

V průběhu utkání jsme soupeře zaskočili a postupně vedli 3:0. Ve třetí třetině, za stavu 4:3 pro náš tým, byl hrubě napaden, po odehrání puku, Dominik Novák. Naskočený útok agresora Haltucha směřoval na hlavu našeho obránce. S ošklivým zraněním byl převezen rychlou záchranou službou do nemocnice. Tento zákrok vycházel ze zvýšené agresivity frustrovaného domácího týmu, který pramenil z vývoje "přátelského" utkání, který jsme odmítli dohrát.