4. kolo minihokeje 2007 jasně v naší režii

Napsal uživatel pedro dne 11. Leden 2015 - 18:23.

Dne 11.1.2015 jsme na domácím ledě pořádali soutěžní kolo přípravky 2007. Kromě nemocného Káji Svobody jsme nastoupili v kompletní sestavě, vč. nováčka v naší brance Kristiána Ševců. Ve všech zápasech jsme, jak herně, tak i střelecky, úřadovali a jasně přehráli všechny soupeře.

Sestava HC Wikov Hronov: Pavlíček Dominik, Ševců Kristián - Šretr Michal, Navrátil Šimon, Bohuněk Matyáš, Hillmann Radek - Pavelka Ondřej, Klíma Ondřej, Baudyš Antonín, Pelda Ondřej a Macek Daniel.

HC WIKOV Hronov - HC Jaroměř II 8 : 1

HC WIKOV Hronov - HC Krkonoše II (VR) 7 : 1