Do Hronova přijedou nabuzené Třebechovice

Nedělní podvečer bude v hronovské Wikov aréně opět patřit hokeji. Hronov přivítá tým z Třebechovic, který dokázal v minulém kole jako první zvítězit proti do té doby neporaženému Vrchlabí.

Třebechovice vstupovaly do sezóny s Jičínem, ten sice vstřelil úvodní branku, poté ale Třebechovičtí vyrovnali a následně se dostali do přesvědčivého vedení. V závěru už povolili jen snížení na konečných 4:2. Zápas v Nové Pace měl jasný průběh a Třebechovice zvítězily spolehlivým rozdílem 6:1. S Trutnovem sehráli Třebechovičtí vyrovnanou partii, přesto byli stále o krok pozadu a na Trutnov nakonec nestačili - 2:3. V dalším kole si spravili chuť v souboji se Semechnicemi, kterým udělili dvoucifernou porážku – 11:3. Domácí utkání s Bydžovem bylo plné zvratů, nejprve se do vedení dostali domácí, kteří si vytvořili dvoubrankový náskok, poté dokázali Bydžovští vývoj otočit ve svůj prospěch, v samotném závěru je ale Třebechovičtí o vítězství připravili a nakonec se radovali z výhry – 7:5. Na jaroměřském ledě se nedokázali prosadit ani jednou a Jaroměři stačily k vítězství dva vstřelené góly – 0:2. V posledním kole přivítaly Třebechovice na svém stadionu dosud neporažené Vrchlabí, to sice otevřelo první brankou skóre utkání, domácí ale vzápětí srovnali a následně vývoj otočili, v závěru je Vrchlabští ještě trochu potrápili, Třebechovice si ale svůj náskok uhájily a vyhrály – 5:4.

Hronov po přesvědčivém vítězství s Novým Bydžovem nestačil na Jaroměř, která mu nasázela šest branek, Hronovští se dokázali prosadit pouze jednou a odjížděli tak domů s vysokou porážkou 1:6, která je posunula v průběžné tabulce o jedno místo dolů a jsou teď čtvrtí.

Domácí utkání proti Třebechovicím se odehraje v neděli 4. listopadu od 17:00. Neváhejte a přijďte podpořit hronovské hokejisty v dalším mistrovském souboji.

3  HC Náchod       12

4 HC Jaroměř       11    40:39   21