Do Wikov arény zavítá soupeř z Trutnova. Podaří se Hronovu odplata za přípravné zápasy?

V pátém kole přijede do Wikov arény soupeř z Trutnova, se kterým se hronovští hokejisté setkali již dvakrát v předsezónní přípravě, ale ani jednou proti týmu z Podkrkonoší neuspěli. V nedělním utkání tak mají nejlepší motivaci zvítězit, proti tak silnému soupeři to ale nebude vůbec jednoduché.

Trutnov v prvním kole vyjížděl do Nového Bydžova a premiérové utkání pro něj nebylo vůbec jednoduché. První gól zápasu vstřelili domácí, Trutnovským se poté podařilo vyrovnat a následně dostat do vedení, ale do poslední minuty neměli vítězství jisté, protože se Bydžovští stále dotahovali. Několik sekund před koncem vstřelili hosté branku na 4:6 a Trutnovu se tak podařilo v prvním utkání zvítězit. Ve druhém zápase přivítali Trutnovští na svém ledě tým z Jaroměře. Hosté se po pouhých deseti minutách dostali do dvoubrankového vedení, dále se už ale prosadit nedokázali, Trutnov poté vyrovnal a v závěru otočil zápas ve svůj prospěch – 4:2. Další těsné vítězství si Trutnovští připsali v utkání se Třebechovicemi, které porazili 3:2. V posledním kole zavítal na trutnovský zimní stadion rival z Vrchlabí, úvodní dvě třetiny byly gólově vyrovnané, o prohře Trutnova rozhodla až ta třetí, ve které byli lepší Vrchlabští a Trutnov tak utrpěl první porážku.

Hronovští v minulém kole zavítali do Nové Paky, ale vítězství se nerodilo snadno. Hronov zde nepředvedl zrovna excelentní výkon a Novopačtí zápas dokázali zdramatizovat. Po čtyřech odehraných kolech patří Hronovu díky třem výhrám a jedné prohře po samostatných nájezdech zatím třetí místo.

V již zmiňované předsezónní přípravě měli jasně navrch trutnovští hokejisté, kteří dokázali zvítězit na svém ledě 7:5 a poté i v odvetném utkání ve Wikov aréně, kde jim Hronov podlehl poměrem 6:10.

Zápas pátého kola se odehraje v neděli 21. října od 17:00. Přijďte podpořit Hronov v dalším velmi důležitém utkání.

3  HC Jaroměř       13

4 Třebechovice       13    65:32   26