Dvouciferné vítězství v KLP 2005

Napsal uživatel Leoš Kamaryt dne 18. Leden 2015 - 18:10.

Dne 18.1. 2015 jsme v Trutnově odehráli další utkání v KLP 2005, kde nám byl soupeřem celek HC Krkonoše.

HC Wikov Hronov/HC Náchod - HC Krkonoše 12 : 4 (1:1;5:0;6:3)
Sestava: Novák Dominik, Beránek Jakub - Klíma Jiří, Kocián Jakub, Hynek Tomáš, Vinter Matěj, Malina Ondřej, Kamaryt Michal, Ištok Marek, Brumlich Tadeáš, Vytlačil Vojtěch, Harant Filip, Špetla Jakub, Peprný Radek, Bubeníček Filip - pro nemoc omluven Filip Saidl
Branky a asistence : Kocián Jakub 6+1, Klíma Jiří 4+1, Kamaryt Michal 1+1, Hynek Tomáš 1+1, Malina Ondřej 0+2, Vinter Matěj 0+1

Jak to viděl trenér: Prvních deset minut úvodní třetiny jsme špatným bruslením a nedůraznou hrou v osobních soubojích přenechali aktivitu soupeři. Po inkasované první brance se náš výkon pomalu zvedal,abychom před koncem první třetiny vyrovnali. Od druhé části se obraz hry radikálně změnil, aktivní hrou jsme soupeře dostávali pod tlak a výsledek na sebe nenechal dlouho čekat (2.třetina 5:0). I po zbytek zápasu jsme měli hru pod kontrolou a utkání dovedli k jednoznačnému výsledku.