HC Chrudim - HC Hronov 3 : 4 - nedohráno

Ve středu jsme byli hosty v Chrudimi, kde se odhrál "přátelský" zápas s plánovanou odvetou 11. 09. u nás ve WIKOV aréně.

V průběhu utkání jsme soupeře zaskočili a postupně vedli 3:0. Ve třetí třetině, za stavu 4:3 pro náš tým, byl hrubě napaden, po odehrání puku, Dominik Novák. Naskočený útok agresora Haltucha směřoval na hlavu našeho obránce. S ošklivým zraněním byl převezen rychlou záchranou službou do nemocnice. Tento zákrok vycházel ze zvýšené agresivity frustrovaného domácího týmu, který pramenil z vývoje "přátelského" utkání, který jsme odmítli dohrát.

Po tomto úmyslném napadení se vedení týmu, ani hráč se nepřišli omluvit, což je nepochopitelné.......

"Hokejista" agresor Haltuch hraje s košem před obličejem. Hrdina je, nebojí se !!!

Přejeme Dominikovi rychlé uzdravení a brzký návrat do našeho týmu !!!

bv