HC WIKOV HRONOV – SPARTAK OPOČNO 4:0 (1:0,1:0,2:0)

V prvním domácím mistrovském utkání se domácím divákům představilo hned osm nových tváří. První dvě přesilovky jsme nevyužili, až v 9.min. měl šanci Hylena,z křídla se však neprosadil. V 16.min. Perutek z prostoru mezi kruhy střílel úplně sám, bohužel těsně vedle. V 17.min. obránce Kelner našel dlouhým pasem Matouše a ten svůj brejk s jistotou proměnil – 1:0.
Hronov výborně bruslil, hosté s vypětím všech sil jen bránili. Při vyloučeních hronovských hráčů měli domácí většinou puk na svých holích a Barony k ničemu nepustili. V 35.min. Exner zazdil po sobě rychle jdoucí tutovky, šanci Opočna při brejku dva na jednoho skvěle zlikvidoval jistě chytající Šefců. V 36.min rychle za sebou faulovali hosté a Hronovu se naskytla dlouhá dvojnásobná přesilovka. Ťukes po ose Matouš, Hylena zakončoval do odkryté klece kapitán Petr a zvýšil na 2:0. V závěru třetiny několik výborných šancí Ochotníků kryl výborně chytající Kolbaba.
Ve 44.min. pykal již po druhé hostující Komárek a vyraženou střel Hyleny vrátil pohotově do sítě Petr – 3:0. V polovině třetiny šel za katr velmi přísně vyloučený Junek, v oslabení se na dlouhý puk vydal z klece daleko do pole gólman Kolbaba, puk nezasáhl a tak Hylena měl se střelou do prázdné svatyně lehkou práci – 4:0. Hronovští daleko lépe bruslili, Opočno bojovalo, ale na naše borce nestačilo. Spolehlivě zachytal Šefců a odměnou mu byla první vychytaná nula v dresu Hronova. Škoda jen, že produktivita střelců byl nízká, tolik nevyužitých šancí by se s lepším soupeřem nemuselo vyplatit.
Branky: Petr 2, Matouš, Hylena
Vyloučení: 7-9, využití 2:0, oslabení 1:0, 200 diváků
Sestava Hronova: Šefců, (Novotný) - Junek, Kellner - Řehák, Škoda - Hylena, Maršík, Petr - Exner, Matouš, Perutek - Mach, Novák, Glos

                                                                                                                                                 
                                                                                                                           

Pořadí Klub Utkání Skóre Body
    1 St. Nový bydžov        4    35:4  12   
    2 HC Hronov        5    21:8  12
    3  HC Jaroměř        4

   13:9 

   9
    4 Sp. Nové Město        4     15:14    6    
    5 HC Náchod        5   12:18      6
    6 SK Třebechovice        5    14:16    5    
    7 HC Trutnov B

       4

   19:20    4  
    8 Baroni Opočno        4        13:22     3
    9 SO Semechnice         5       11:42    3
     

  

     

 

.