HOCKEY TOUR 2003 V HRONOVĚ

Napsal uživatel pedro dne 28. Listopad 2014 - 10:18.
V rámci hokejového svátku se na hronovské zimním stadionu konalo dne 27.11.2014 druhé kolo HOCKEY TOUR 2003 za účasti celků z Kolína, Hradce Králové a domácího týmu HC Wikov Hronov/young talents.
HC Wikov Hronov/ YT - Královětí Lvi HK 3:4 ( 0:2,3:2)
V první části utkání nás soupeř přehrával a náši borci nevěděli, kde jim hlava stojí. V druhém poločase se hra vyrovnala a při troše štěstí jsme mohli i vyrovnat.
Branky a asistence: Putz 2+0, Chmelař 0+2, Pelda 1+0, Petr 0+1
Královští Lvi HK - SC Kolín 1:4 (0:3,1:1)
Kvalitní hokej z obou stran, kde hradečtí kluci ke konci prvního polačasu udělali několik chyb. To výborně kombinující celek z Kolína potrestal. V druhém polačase již Královští Lvi nenašli sílu ani morál na otočení zápasu. Tak poprvé v rámci HOCKEY TOUR našli přemožitele.
HC Wikov Hronov/YT - SC Kolín 6:8 (4:3, 2:5)
Po reketovém nástupu, kdy domácí celek v šesté minutě vedl 3:0 přišel útlum a soupeři se podařilo během dvou minut srovnat na 3:3. Domácí nesložili zbraně a šli opět do vedení 4:3. Nakonec se Hronovu nepodařilo ke konci utkání udržet nadějný výsledek 6:4. Kozlům se podařilo srovat a poprvé v utkání jít do vedeni 7:6. Se sirénou soupeř zvyšoval při powerplay na konečných 6:8.
Branky a asistence: Putz 3+1, Chmelař 2+1, Petr 1+2, Havelec 0+1
Jak to viděl realizační tým HC WIKOV Hronov/YT: Výborná akce, i když se nám nepodařilo si připsat žádný bod do tabulky hockey tour 2003. Kromě první části z HK šel náš výkon nahoru. Našemu týmu chybí nejvíce herní praxe v takovýchto utkáních. Ale tohle jsou ty zápasy, kdy žádný hráč nic nevypustí a do dalšího rozvoje, to je to nejlepší. Jen více takovýchto mačů.
Další program v rámci Hockey tour bude opět v Hronově a to dvoudenní turnaj 29.12.-30.12.2014 za účasti opravdu zvučných celků: Ševci Zlín, HC Vítkovice Steel, HC Energie Karlovy Vary, SC Kolín, BK Mladá Boleslav a HC Wikov Hronov /YT