Hronov vyráží na led lídra základní části!

K dohrávce 18. kola zajíždí Hronov na led vedoucího celku do Trutnova. Trutnovští již mají prvenství v základní části jisté a výsledek tohoto utkání jejich pořadí již nijak neovlivní, oproti tomu Hronov si nedobrými výsledky zkomplikoval situaci a pravděpodobně bude muset play-off začínat na ledě svého soupeře.

Hronov v minulém kole zajížděl do Nového Města. Po bezgólové první třetině se jako první prosadili Hronovští. Poté už skórovali ve zbytku utkání pouze domácí, kteří ve druhé polovině zápasu vstřelili tři rychlé branky, a o osudu Hronova bylo již prakticky rozhodnuto. Prohra se Spartakem je tak již třetí porážkou v řadě.

Trutnov si v minulém kole vybral pauzu a tak posledním jeho odehraným utkáním byl duel proti Jičínu. Trutnovští vzali hned v úvodu zápas do svých rukou a po první třetině vedli již o tři branky, druhou část vyhráli totožným rozdílem a v závěru se již jen drobně korigovalo skóre na konečných 7:1 ve prospěch Draků. Trutnov si po tomto výsledku také najisto potvrdil první místo po základní části.

Minulé setkání Trutnova a Hronova se odehrálo v hronovské Wikov aréně v pátém kole, tehdy Trutnovští dokázali hned v úvodu vstřelit tři rychlé góly, čímž určili další vývoj utkání a domů si za výhru 6:3 odvezli zaslouženě plné tři body.

Dohrávka 18. kola se odehraje na ZS v Trutnově v pátek 4.1.2013 od 18:00.

3  HC Jaroměř       13

4 Třebechovice       13    65:32   26