Hronov zajíždí na led do Nového Bydžova

Tuto středu čeká na Hronov utkání dvacátého kola, Hronovští v něm budou zajíždět do Nového Bydžova, kde se pokusí navázat na úspěch ze sedmého kola, kdy na domácím ledě svého soupeře přestříleli a zvítězili desetibrankovým rozdílem.


Hronov v minulém utkání hostil ve Wikov aréně tým ze Semechnic. V první třetině se domácím nedařilo najít recept na vstřelení gólu a dobře chytajícího Vacka nepřekonali. Ve druhé části přišel obrat a Hronovu se podařilo skórovat celkem pětkrát, díky čemuž si vybudoval slušný náskok. V závěrečné třetině to dlouho vypadalo, že si domácí poprvé v sezóně připíší čisté konto, hosté ale v závěru dokázali vstřelit alespoň čestnou branku. 
Hronovu nyní patří v tabulce páté místo, kdy mu na čtvrté Třebechovice schází jediný bod a na šestý Jičín má sedmibodový náskok. 

Nový Bydžov v minulém kole zajížděl na led do Vrchlabí, kde v první třetině prohrával těsně 2:3. Ve druhé části se však rozstříleli Vrchlabští, kteří si dokázali vytvořit dostatečný náskok a Bydžovští nakonec prohráli 4:10.
Bydžovští se v tabulce nacházejí na desáté příčce a na kontě mají pouhá čtyři vítězství, a to proti Opočnu, Dvoru Králové a dvakrát proti Semechnicím. 

S Bydžovem se Hronov naposledy střetl v sedmém kole. Domácí tehdy dokázali potvrdit roli favorita utkání a Bydžovu dovolili v úvodu pouze vyrovnat, poté měli zápas plně pod kontrolou Hronovští, kteří nadělili Bydžovu celkem dvanáct branek a připsali si tehdy první dvouciferné vítězství.

Utkání 20. kola se odehraje ve středu 12. 12. 2012 od 18:00 na ZS v Novém Bydžově.

                                                                                                                                                 
                                                                                                                                          Konečné pořadí po základní části

Pořadí Klub Utkání Skóre Body
    1 Nový Bydžov

      

       
    2 HC Hronov           
    3  HC Náchod       

   

  
    4 HC Jaroměř                   
    5 Třebechovice                 
    6 HC Trutnov B                 
    7 Baroni Opočno

     

       
    8 Spartak NMNM                  
    9 Semechnice                   
     

  

     

 

.