Informace

HC WIKOV Hronov již na jaře letošního roku jasně deklaroval, že v letošní sezóně bude A-tým mužů připraven na sezónu a tím splní dohodu s městem Hronov z loňského roku, že po roční přestávce bude opět hrát.
V pondělí 27.07. se konala na zimním stadionu schůzka vedení HC WIKOV Hronov se zástupcem PSH. Za spolek PSH se zúčastnil jako jediný pan Petr Witvar, dlouholetý brankař HC WIKOV Hronov.
Schůzky se zúčastnil i Patrik Boroš hráč HC WIKOV Hronov a pan Milan Valtar, jako host.

HC byl předložen seznam hráčů registrovaných v našem klubu, se žádostí o uvolnění na hostování v PSH pro letošní sezónu 2015 - 2016.
V seznamu bylo 14 hráčů HC WIKOV Hronov : Štelzig, Valášek, Bašta, Kubeček M., Foglar, Bohuněk, Kubeček A., Valtar, Witvar, Kozák, Boroš P., Bielik, Zima, Pavlíček.
Vedení HC sdělilo panu Petru Witvarovi to samé, co bylo již předesláno na schůzce u pana místostarosty Mgr. Théra v zasedací místnosti MěÚ, že s mladými hráči, odchovanci HC počítáme se zařazením do A týmu, jedná se o J.Štelziga, M.Valtara, P.Boroše, J.Kozáka, A.Kubečka a J.Bielika. Čtyři z jmenovaných již za A tým v Hronově nastupovali, věříme, že se v letošní sezóně zapracují do sestavy a dosáhnou takové výkonnosti, aby mohli hrát na úrovni krajské ligy, která je naším cílem pro příští sezónu.

S ostatními osmi hráči, jsme souhlasili s uvolněním na hostování s tím, že nyní probíhají jednání o sponzorských smlouvách a po jejich podepsání ihned uvolníme těchto osm hráčů zdarma, tak jako v loňském roce.

V dalších sezónách očekáváme návrat některých našich mladých hráčů hostujících v různých klubech a chceme na těchto našich hronovských hráčích stavět mužstvo v příštích sezónách, proto zařazením našich odchovanců do nynější sestavy již tvoříme budoucí tým.
V dohledné době plánujeme setkání se všemi hráči a poté na našich stránkách zveřejníme soupisku A mužstva HC WIKOV Hronov.
Za vedení HC B.Voborník

3  HC Náchod       12