Informace k situaci v "A" mužstvu

Vážení sportovní přátelé.
V pátek 5. 4. 2019 se s konečnou platností rozhodlo, jak by měla vypadat příští hokejová sezóna družstva mužů v Hronově. Spoustu z vás jistě tato situace a novinky v klubu zajímají, a tak vám přinášíme nejdůležitější popis informací o dění v našem klubu.
Hned po vyřazení družstva mužů v Play – off , začaly práce na tvorbě nového realizačního týmu pro sezonu 2019 – 2020. Osobně jsem oslovil p. L. Exnera a nabídl mu spolupráci při tvorbě nového týmu pro příští sezónu na pozici managera družstva mužů. S p. Exnerem jsme se dohodli o našich představách, jak by tým a celá sezóna měla vypadat. O tom ale později.
V první řadě jsme řešili uvolněný post trenéra u družstva mužů, který úzce souvisel s případným úspěšným postupem našich dorostenců, hrajících o postup do EXTRALIGY. Zde jsme na post trenéra počítali s trenérem p. Bieglem a jeho měl nahradit p. Petr Jiří u družstva mužů. Pan Petr pozici trenéra přijal a rukou podáním jsme naši dohodu posvětili. Bohužel, již v průběhu kvalifikace dorostu o extraligu, pan Petr z této funkce hlavního trenéra odstoupil, a oznámil nám, ať místo něho seženeme jiného trenéra. Pan Petr nám sdělil, že bude pracovat jen u mládeže a jeho rozhodnutí je neměnné. Na základě této skutečnosti jsme byli nuceni tuto vzniklou situaci okamžitě řešit.
V této době možnost postupu dorostu, byla stále reálná a s p. Bieglem jsme počítat na post trenéra áčka nemohli. Tím pádem jsme byli nuceni v této době okamžitě řešit tento vzniklý problém, a poohlédnout se po jiném vhodném kandidátovi na post trenéra ,,A“ týmu. Díky šťastným okolnostem a souvislostí jsme oslovili trenéra a našeho bývalého hráče p. Martina Táborského. Po krátkém jednání došlo k dohodě a k následnému podepsání smlouvy o spolupráci na postu hlavního trenéra.
Další neméně důležitou funkcí u týmu, kterou jsme potřebovali obsadit, je post asistenta trenéra. Jsem rád, že jsme tento problém vyřešili ke spokojenosti nás všech. Oslovili jsme hronovského trenéra p.Pavelku , který naši nabídku přijal. Jsem přesvědčený, že toto řešení je to nejlepší pro náš klub zejména proto, že také chceme pokračovat ve spolupráci a společných trénincích družstva mužů a vybraných dorostenců a postupně se snažit zapojit talentované hráče našeho dorostu do A týmu.
Další obsazení postů u družstva mužů, zveřejníme po VH HC dne 23.4.2019.
Kompletní soupiska týmu bude zveřejněna na konci srpna. Během tohoto měsíce plánujeme Try out. Zúčastníme se také mezinárodního turnaje v Trutnově, na který jsme již přihlášeni.
Co se týče našich cílů pro sezonu 2019/2020 jsou oproti jiným sezónám úplně jiné. Dle našeho názoru dozrály podmínky a okolnosti, abychom se pokusili udělat další krok a posun celého týmu o level výše. Chceme hrát dobrý hokej na čele tabulky, pokusit se vyhrát celou mistrovskou soutěž KLS. Následně se pokusit probojovat do kvalifikace o druhou ligu a naším hlavním cílem je postup do druhé ligy.
Kontakty info.:
Prezident klubu HC Wikov Hronov p. Šťavík J.777 245 425