A je rozhodnuto! V semifinále se Hronov střetne s Trutnovem

Čtvrtý čtvrtfinálový duel mezi Novým Městem a Jičínem definitivně určil všechny semifinalisty a na Hronov tak v semifinálových bojích čeká Trutnov. Vrchlabí se střetne s Novým Městem. Po krátkém čtvrtfinále, které se ve třech případech rozhodlo již po třech střetnutích, nás tedy nyní čeká napínavé semifinále.

Hronov na Trutnov zatím v letošní sezóně recept nenašel a ani v jednom zápase na něj nedokázal vyzrát. V prvním utkání ve Wikov aréně dokázali Trutnovští hned v úvodu vstřelit tři rychlé góly, čímž určili další vývoj zápasu a domů si za výhru 6:3 odvezli plné tři body. Druhý duel byl z důvodu marodky přesunut a dohrával se až po Novém roce. Trutnovští si dokázali vytvořit dvoubrankový náskok, ale Hronovští snížili na rozdíl jediného gólu. Po proměněném trestném střílení domácích se zdálo být již rozhodnuto, Hronovu se však naskytla stejná šance, a tak až do poslední minuty držel naději na vyrovnání. Nakonec rozhodla závěrečná power play, ve které Trutnov dokázal gólem do prázdné brány potvrdit své vítězství.

Vzájemné zápasy

Mistrovská sezóna

HC Wikov Hronov – HC Trutnov 3:6  (0:3, 2:3, 1:0)
HC Trutnov – HC Wikov Hronov 4:2 (0:0, 2:0, 2:2)