Jedeme dál, tentokrát do Jičína!

Krajská liga na Královéhradecku pokračuje dalším mistrovským kláním, v šestnáctém kole vyrážejí hronovští hokejisté do Jičína, kde se poperou o další důležité body a pokusí se navázat na výsledek ze třetího kola.

Jičín má po čtrnácti odehraných zápasech vyrovnanou bilanci – sedmkrát se radoval z vítězství a sedmkrát také svému soupeři podlehl. Díky tomu má na svém kontě zatím 21 bodů a to ho řadí na postupové sedmé místo. Jičín v minulém kole zajížděl do Vrchlabí, kde si hned v úvodu vytvořil na svého soupeře dvoubrankový náskok, ten si ale neudržel a Vrchlabští vývoj dokázali otočit ve svůj prospěch. Poslední třetina však poté patřila pouze Jičínu, který v závěru skóroval celkem čtyřikrát a z utkání si tak odvezl výhru 6:3.

Hronov se zatím drží na čtvrtém místě a na kontě má přesně o deset bodů více než jeho soupeř z Jičína, tedy 31. V minulém kole přivítali Hronovští na svém ledě hokejisty ze Dvora Králové. Domácím se perfektně vydařila první třetina, ve které nasázeli svému soupeři pět branek, což určilo další vývoj utkání, ve kterém hosté korigovali výsledek až v samotném závěru a vítězství Hronova už nedokázali překazit.

Hronov se s Jičínem v letošní sezóně setkal již ve třetím kole, jenž se odehrálo v hronovské Wikov aréně. V první třetině tohoto duelu museli domácí stále dorovnávat brankový náskok, po třetím hronovském gólu se už ale Jičín do vedení nedostal. Tři minuty před koncem přidali Hronovští uklidňující branku a gólem do prázdné pak definitivně rozhodli o svém vítězství.

Zápas 16. kola odehrají hronovští hokejisté ve středu 28. 11. 2012 od 18:00 na ZS v Jičíně.

3  HC Jaroměř       13

4 Třebechovice       13    65:32   26