K prvnímu utkání nového roku vyráží Hronov do Nového Města

V prvním týdnu roku 2013 čekají na hronovské hokejisty hned tři mistrovská klání, která uzavřou základní část a definitivně rozdělí čtvrtfinálové dvojice. Ve 25. kole vyráží Hronov do Nového Města, kde se pokusí v odvetě porazit domácí mužstvo.


Poslední utkání sehráli hronovští hokejisté na domácím ledě, kde se postavili proti Vrchlabí. Hronov skóroval jako první, hosté ale vzápětí odpověděli a ve zbytku utkání už měli jasně navrch. Konečné skóre zápasu se zastavilo na stavu 3:11 a Hronovští na tento duel nebudou jistě rádi vzpomínat. Hronovu v tabulce patří čtvrté místo a polepšit si ještě může celkem o 9 bodů, jako nejpravděpodobnější soupeř pro čtvrtfinále play-off se zatím jeví Třebechovice.

Nové Město se ve 24. kole postavilo v Elektromont aréně proti Vrchlabí. Spartak prohrával po úvodních sedmi minutách již 0:3 a odpovědět se mu nedařilo. Vrchlabští soupeři příliš prostoru nedávali a Novoměští odjeli domů s porážkou 2:6.

Hronov se s Novým Městem potkal naposledy ve 12. kole v hronovské Wikov aréně. Po úvodních dvou třetinách měli domácí zápas slušně rozehraný. Těsné vedení si však neudrželi a v závěru se rozstříleli hosté, kteří Hronovu uštědřili porážku 4:7.

Utkání 24. kola se odehraje na ZS v Novém Městě ve středu 2. ledna 2013 od 18:00. Pokud můžete, neváhejte a přijeďte hronovské hráče podpořit v boji o důležité body do tabulky.

..

                                                                                                                                                 
                                                                                                                                          Konečné pořadí po základní části

Pořadí Klub Utkání Skóre Body
    1 Nový Bydžov

      

       
    2 HC Hronov           
    3  HC Náchod       

   

  
    4 HC Jaroměř                   
    5 Třebechovice                 
    6 HC Trutnov B                 
    7 Baroni Opočno

     

       
    8 Spartak NMNM                  
    9 Semechnice                   
     

  

     

 

.