K prvnímu utkání nového roku vyráží Hronov do Nového Města

V prvním týdnu roku 2013 čekají na hronovské hokejisty hned tři mistrovská klání, která uzavřou základní část a definitivně rozdělí čtvrtfinálové dvojice. Ve 25. kole vyráží Hronov do Nového Města, kde se pokusí v odvetě porazit domácí mužstvo.

Poslední utkání sehráli hronovští hokejisté na domácím ledě, kde se postavili proti Vrchlabí. Hronov skóroval jako první, hosté ale vzápětí odpověděli a ve zbytku utkání už měli jasně navrch. Konečné skóre zápasu se zastavilo na stavu 3:11 a Hronovští na tento duel nebudou jistě rádi vzpomínat. Hronovu v tabulce patří čtvrté místo a polepšit si ještě může celkem o 9 bodů, jako nejpravděpodobnější soupeř pro čtvrtfinále play-off se zatím jeví Třebechovice.

Nové Město se ve 24. kole postavilo v Elektromont aréně proti Vrchlabí. Spartak prohrával po úvodních sedmi minutách již 0:3 a odpovědět se mu nedařilo. Vrchlabští soupeři příliš prostoru nedávali a Novoměští odjeli domů s porážkou 2:6.

Hronov se s Novým Městem potkal naposledy ve 12. kole v hronovské Wikov aréně. Po úvodních dvou třetinách měli domácí zápas slušně rozehraný. Těsné vedení si však neudrželi a v závěru se rozstříleli hosté, kteří Hronovu uštědřili porážku 4:7.

Utkání 24. kola se odehraje na ZS v Novém Městě ve středu 2. ledna 2013 od 18:00. Pokud můžete, neváhejte a přijeďte hronovské hráče podpořit v boji o důležité body do tabulky.

..