Koleda na Tři krále, šest banánů.

Po svátcích se pod Orebem ve městě betlému dohrávalo poslední utkání základní části. V zápase šlo jen o to zda vstoupíme do nadstavby s pocitem vítězného utkání, což se nepodařilo.
Domácí vstoupili do utkání podařenou první akcí a v 45 sekundě již vedli zásluhou Drašnara 1:0. Po šoku jsme se dostali do několika náznaků šancí, ale nic z toho. V sedmé minutě nás výpadek koncentrace stál dvě branky, 2:0 – Bartoň a 3:0 – Šeda. Hra se potom střídala šancemi na obou stranách, ale Ševců i Petrů vše pokryli. Koho jsme nepokryli byl v 18. minutě Hubáček, který uzavřel účet 1. třetiny 4:0.
Ve druhé části hry se naše hra zlepšila vyrovnali jsme se domácím, ale ve 27. minutě Šeda zvýšil již na 5:0. Pět minut nato zajistil Rudy čestný úspěch hostů, když tečoval střelu Dostála.
V polovině poslední třetiny upravil na konečných 6:1 z trestného střílení Matouš.
Po utkání jsme již jen čekali na rozuzlení tabulky pro zápasy nadstavby. Ve středu zajíždíme do bruslařského klubu.

1 St. Nový Bydžov       2   25:7    6
    2 BK Nová Paka       2   10:6    6