Matný výkon Hronova stačil jen na dva body

HC WIKOV Hronov – SK Třebechovice p. O. 2:1 SN (1:1, 0:0, 0:0 - 0:0)

Až v 7. minutě přišla akce, která stojí za zmínku, golfák Vítka však zasvištěl jen těsně vedle tyče Lochmanovy klece. Z protiútoku Kosina střílel z dobré pozice z úhlu rovněž vedle. V 11. minutě po závaru před třebechovickou brankou nastřelil hronovský Borůvka tyč, vzápětí Vondřejc ze dvou metrů střílel jen do náruče hostujícího gólmana.

V 11. minutě si Dostál se Stříteským několikrát vyměnili puk a posledně jmenovaný doklepával do odkryté klece - 0:1. Neuplynula ani půlminutka, když Picka našel Rojšla a ten srovnal na 1:1. Přesilovka Hronova při vyloučení Kostky přinesla jen spoustu jalových střel.

Ve 23. minutě v přesilovce střílel Šafář již do prázdné branky, hostující obránce ale na čáře zatáhl za záchrannou brzdu. Při vyloučení domácího Picky hosté ani nevystřelili. V polovině utkání vytáhl Kudrna zázračně gólovou střelu Marečka, ve 37. minutě sám Glos nestačil na Lochmana a jen mu vyprášil v ložence betony. Vzápětí šel za katr Dostál, ale hronovská přesilovka byla opět plonková. Hrála se pověstná holomajzna, nejslabší hokej sezóny nikoho nebavil.

V poslední třetině měli hosté více ze hry, Stříteský svůj blafák ale přetáhl a šanci při vyloučení Martina Franců uhasil spolehlivý Kudrna. V 53. minutě měl rychle po sobě Martin Franců na holi dvakrát rozhodující gól, desetiminutový nápor Ochotníků však nekorunoval.

V pětiminutovém prodloužení se nic významného nepřihodilo, a tak rozhodly nájezdy.

Hubáček vymetl okno – 1:0, Mareček zavěsil pod víko -1:1. Ve druhé sérii hronovský Glos trefil jen tyč, Kostka dal do gólmana.

Vítkova střela mezi betony neprošla, Polákovou střelu Kudrna chytil. Marečkův nájezd Kudrna vypíchnutím zlikvidoval a hronovský kapitán Hubáček střelou k tyči rozhodl – 2:1.

Diváci odcházeli velmi zklamáni, výkon Hronova proti posledním Třebechovicím byl velice matný, domácí začali naplno bruslit až v poslední desetiminutovce a to již bylo pozdě.

Branky: 11. Rojšl (Picka, John), vítězný nájezd: Hubáček - 11. Stříteský (Dostál)

Sestava Hronova: Kudrna (Exner) - Hornyš, Borůvka - Růta, Mlateček John, Michal Franců - Martin Franců, Hubáček, Kozák -Vítek, Vondřejc, Glos - Rojšl, Šafář, Picka