Na Hronov čekají Semechnice

Ve středu vyjíždějí hronovští hokejisté do Opočna, kde se střetnou s domácími Semechnicemi, kterým zatím patří předposlední místo a na kontě nemají jediný bod.

Při svém prvním utkání přivítaly Semechnice na svém ledě Nový Bydžov, na první obdrženou branku dokázaly odpovědět, poté snížily tříbrankový rozdíl na jednobrankový, v závěru jim ale hosté vzali naději a zkorigovali konečný výsledek na 3:7. V dalším kole vyjížděli Semechničtí do Jaroměře, kde domácí rozhodli o svém vítězství hned v první třetině a Semechnice se dokázaly prosadit pouze jednou až v samotném závěru utkání – 1:9. V zápase se Třebechovicemi otevřeli Semechničtí skóre zápasu, poté ale další průběh utkání určovali Třebechovičtí, kteří Semechnicím uštědřili první dvojcifernou prohru – 3:11. V posledním kole vyjížděli Semechničtí do Vrchlabí, kde byli v pozici jasného favorita domácí. První třetina dopadla překvapivě vyrovnaným poměrem 1:1, poté si už ale Vrchlabští situaci pohlídali a nedali soupeři žádnou další šanci – 1:6.

Hronov má zatím odehráno pět utkání. V premiérovém zápase s Náchodem získal jediný bod, proti Dvoru Králové, Jičínu a Nové Pace pak bodoval naplno. V minulém kole zavítali do hronovské Wikov arény hokejisté z Trutnova. Hosté vstřelili hned v úvodu tři rychlé góly, Hronovu se nepodařilo vývoj utkání otočit ve svůj prospěch a vyšel tak poprvé z utkání bez bodového zisku.

Zápas 6. kola se odehraje ve středu 24. října od 18:00 na ZS v Opočně.

3  HC Jaroměř       13

4 Třebechovice       13    65:32   26