Na Hronov čekají Semechnice

Ve středu vyjíždějí hronovští hokejisté do Opočna, kde se střetnou s domácími Semechnicemi, kterým zatím patří předposlední místo a na kontě nemají jediný bod. 


Při svém prvním utkání přivítaly Semechnice na svém ledě Nový Bydžov, na první obdrženou branku dokázaly odpovědět, poté snížily tříbrankový rozdíl na jednobrankový, v závěru jim ale hosté vzali naději a zkorigovali konečný výsledek na 3:7. V dalším kole vyjížděli Semechničtí do Jaroměře, kde domácí rozhodli o svém vítězství hned v první třetině a Semechnice se dokázaly prosadit pouze jednou až v samotném závěru utkání – 1:9. V zápase se Třebechovicemi otevřeli Semechničtí skóre zápasu, poté ale další průběh utkání určovali Třebechovičtí, kteří Semechnicím uštědřili první dvojcifernou prohru – 3:11. V posledním kole vyjížděli Semechničtí do Vrchlabí, kde byli v pozici jasného favorita domácí. První třetina dopadla překvapivě vyrovnaným poměrem 1:1, poté si už ale Vrchlabští situaci pohlídali a nedali soupeři žádnou další šanci – 1:6.

Hronov má zatím odehráno pět utkání. V premiérovém zápase s Náchodem získal jediný bod, proti Dvoru Králové, Jičínu a Nové Pace pak bodoval naplno. V minulém kole zavítali do hronovské Wikov arény hokejisté z Trutnova. Hosté vstřelili hned v úvodu tři rychlé góly, Hronovu se nepodařilo vývoj utkání otočit ve svůj prospěch a vyšel tak poprvé z utkání bez bodového zisku.

Zápas 6. kola se odehraje ve středu 24. října od 18:00 na ZS v Opočně.

                                                                                                                                                 
                                                                                                                                          Konečné pořadí po základní části

Pořadí Klub Utkání Skóre Body
    1 Nový Bydžov

      

       
    2 HC Hronov           
    3  HC Náchod       

   

  
    4 HC Jaroměř                   
    5 Třebechovice                 
    6 HC Trutnov B                 
    7 Baroni Opočno

     

       
    8 Spartak NMNM                  
    9 Semechnice                   
     

  

     

 

.