O P A T Ř E N Í

V souvislosti s COV19 je nutno dodržovat bezpečnostní opatření.
Na ZS v Hronově nebudou rozlišeny sektory.
Pokud přijdete na utkání, využijte prosím pouze HLAVNÍ VCHOD.
Do prostoru kolem hřiště, střídaček a šaten (celého objektu) budou mít návštěvníci i řadoví členové HC Hronov (včetně mládežnických kategorií), mimo realizační tým „A“ mužstva a hráčů obou celků VSTUP ZAKÁZÁN, tento prostor bude ohraničen páskami, případně zábranami.
Každý návštěvník MUSÍ mít před vstupem, během utkání a při pohybu na zimním stadionu nasazenou ochranu nosu a úst.
Pokud možno dodržujte rozestupy i když při sledování zápasů je toto nařízení nemožné dodržet.
Prosíme všechny fanoušky aby se chovali zodpovědně a dodržovali bezpečnostní opatření, z důvodu toho, aby se hokej mohl vůbec hrát.
Děkujeme !!!!