Ohlédnutí za čtvrtfinálovou sérií se Třebechovicemi

V základní části se Hronov umístil na celkovém pátém místě, a tak na něj ve čtvrtfinále play-off čekaly Třebechovice. Vzhledem k horšímu umístění Hronova se začínalo na třebechovickém ledě, Hronov se však soupeřovou výhodou domácího prostředí nenechal zaskočit a suverénně proplul sérii a zvítězil 3:0 na zápasy. Pojďme nyní udělat krátké ohlédnutí za čtvrtfinálovými statistikami.

HC Wikov Hronov vs. SK Třebechovice p. O.

HRONOV         TŘEBECHOVICE
Produktivita Miroslav Fišer 10 bodů Jan Šafář 6 bodů
Střelec

Miroslav Fišer 4 góly

Lubomír Vítek 4 góly

Jan Šafář 3 góly

Milan Hloušek 3 góly

Asistence Miroslav Fišer 6 as. Jaroslav Polák 4 as.
Tresty Petr John 10 min. Milan Hloušek 20 min.
Brankáři Jan Kolbaba 87%

Petr Lochman 80.88%

Pavel Petrů 70.83%

Využití přesilovek 20% 20%
Úspěšnost útoku 22.83% 13%

Zajímavosti:

• Do série nastoupilo celkem 17 hokejistů HC Wikov Hronov a proti nim stálo 21 bojovníků ze Třebechovic.
  • Sérii přihlíželo ve třech duelech 1090 diváků.
  • Rozhodčí v sérii udělili celkově 74 trestných minut. Hronovští proseděli na trestné lavici 32 minut, Třebechovice 42 minut.
  • Hronov využil v sérii dvě přesilové hry, Třebechovice se v početní výhodě prosadily třikrát.
  • Jeden gól v sérii padl do prázdné brány.
  • Hronov mohl proměnit dvě trestná střílení, ale ani jednou se mu nezadařilo.
  • Hronovští hráči vypálili v sérii celkem 92 střel na třebechovickou branku, Třebechovičtí jich vyslali na Jana Kolbabu přesně 100.
  • O nejrychlejší gól série se postaral Jaroslav Polák, který v prvním utkání skóroval v čase 1:58.
  • Nejpomalejší gól má na svědomí kapitán třebechovického týmu Milan Hloušek, jenž propálil Jana Kolbabu ve třetím utkání čtvrtfinále v čase 8:57.
  • Hronov si držel vedení celkem 103:06, Třebechovice 51:31 a vyrovnáno bylo 25:23 .