Po bojovném výkonu všechny body zůstaly doma

HC WIKOV HRONOV – HC TRUTNOV B 5:2 (2:1; 1:1; 2:0)
Hronov nastoupil jen s osmi útočníky, Fišer alternoval ve dvou útocích. Začátek utkání byl šokující. Lehké nahození Patzelta vypadlo Mahdalovi z lapačky za čáru a hosté vedli – 0:1. V 8.min. jen zázračný zákrok domácího gólmana zachránil Hronov od druhé pohromy. V 11.min. Petr našel najíždějícího Štelziga z druhé vlny a jeho golfák zapadl za záda trutnovského brankáře – 1:1. O minutu později Exnerův bekhend přeletěl horní tyč branky hostí jen o milimetry. V 16.min. hrál Hronov první přesilovku a dobře. Ťukes po ose Fišer - Šejnoha zakočil Dudadík – 2:1.
Stejně šokující úvod jako 1.třetina přinesla i úvodní minuta třetiny druhé. Junek zpoza branky nahodil puk na brankáře Mahdala a ten si nepokryl tyč a byl z toho druhý gól v jeho síti - 2:2. Ve 23.min. Šejnoha zazdil stoprocentní šanci, při vyloučení hronovského Daňa měl v oslabení šanci Perutek, jeho střela lízla jen tyč. Další vyloučení Petra znamenalo dlouhou přesilovku Trutnova pět na tři, Hronov skvěle ubránil. Na druhé straně v polovině střetnutí hrál přesilovku Hronov, ujel však trutnovský Vacek, Mahdal ale jeho blafák vystihl. Ve 33.min. po neuvěřitelné minule Dostála měl dvě rychle po sobě jdoucí velešance Jan Tatar, ale nedal. V 35.min. dostal dlouhý pas od Dudadíka Šejnoha a svůj blafák trochu se štěstím proměnil – 3:2. Těsně před sirénou byl již gólman hostí překonán, puk se mu vykutálel z výstroje, na čáře hostující bek odvrátil.
Závěrečná třetina byla velice rozháraná častými vyloučeními na obou stranách, Trutnov hrál další téměř tříminutovou přesilovku o dva muže v poli, ale neúspěšně. Ve 48.min. rovněž při přesilovce si najel z rohu Fišer a lišácky o gólmana nahodil puk do sítě – 4:2. V poslední minutě pykal Perutek, hosté odvolali brankáře a hráli přesilovku šest na čtyři. Při napadání však zachytil puk Havelec a do prázdné klece uzavřel na 5:2.
Hronov tentokráte bojoval, jeho snahu však brzdila zbytečná vyloučení, kterých nastřádal hned jedenáct, kvalitnější mančaft by dlouhé tři přesilovky pět na tři asi využil.
Branky: Štelzig, Dudadík, Šejnoha, Fišer – Patzelt, Junek
Vyloučení: 11- 8, využití 2:0, oslabení 1:0, 260 diváků
Sestava Hronova: Mahdal (Kubeček) - Štelzig, Rudy - Daňo, Ježík - Mlateček, Dostál - Exner, Havelec, Perutek - Fišer, Šejnoha, Dudadík - Petr, Podzimek