Pohár tří měst pro Třebky

SK Třebechovice - HC WIKOV Hronov 4:3 PP (2:2; 1:0; 0:1 - 1:0)

Pro vítězství v turnaji tří měst jsme museli vyhrát v základní době. Hrál se rychlý hokej se spoustou šancí na obou stranách.

V první třetině nás hosté přehráli ve všech směrech a jen díky štěstí nebylo utkání rozhodnuto v úvodní části, která nakonec skončila 2:2.

Ve druhé třetině se hra vyrovnala, ale domácí přidali jeden gól 3:2. V poslední části jsme měli navrch my, ale podařilo se jen srovnat na konečných 3:3, což domácím stačilo na zisk poháru. V prodloužení jsme špatně vystřídali a přesilovku čtyři na tři domácí využili 4:3.

Branky hostů : Franců, Fišer, Dudadík