Předsezónní novinky v A-týmu

Nová sezóna se již kvapem blíží - první mistrovský zápas je na programu v neděli 13. října, a tak je na čase představit si několik novinek týkajících se nadcházejícího ročníku Krajské ligy Královéhradeckého kraje. Aktuální informace o složení kádru, realizačním týmu, přípravě na sezónu - to vše se dozvíte, pokud budete číst dále!

Realizační tým
Jasno je ve složení realizačního týmu, ve kterém dochází ke změně na postu hlavního trenéra mužstva, kdy Josefa Bahníka nahradí Václav Voříšek. Asistentem bude opět Martin Táborský a na střídačce bude vypomáhat Luděk Exner. Vedoucím mužstva zůstává Zdeněk Šťavík a kustodem Jiří Krista.

Složení kádru
Na postu brankáře se počítá s Navrátilem a Exnerem, dále má Hronov k dispozici Svobodu a Wittvara.
Do obrany se postaví Táborský, Hornyš, Mlateček, John, Ježík, Suk, Štelzig, Kubeček P.
V útoku zůstává Hubáček, Franců Ma., Franců Mi., Vítek, Kozák, Rojšl, Ansorge, Valtar, Dudadík, Boroš a Ropický F. Po roční odmlce se vrací Smolík a nově se do mužstva zapojí Řehák, Foglar a Bašta.

Jednání s dalšími hráči stále probíhají - jde o jednoho obránce a tři útočníky.

Příprava
Přípravné zápasy se teprve dolaďují, o jejich termínech Vás budeme včas informovat.

3  HC Jaroměř       13

4 Třebechovice       13    65:32   26