Remíza v Jaroměři

Napsal uživatel pedro dne 17. Listopad 2014 - 12:48.
Dne 17.11.2014 jsme na zimním stadionu v Jaroměři sehráli další zápas krajské ligy mladších žáků. Dnes nás hostil druhý jaroměřský celek pod vedením Martina Táborského. Dnešní soupeř byl o jiný level výš než soupeř ze sobotního kola. Stále pro nemoc nehrál Matěj Vinter a Vojta Kubeček.
Sestava HC WIKOV HRONOV: Pavlíček Adam, - Pelda Marek, Petr Michal, Kocián Jakub, Ištok Marek, Kubeček Adam, Polej Matyáš, Havelec Ondřej, Krupa Jan, Wajsar Ervín, Rubáček Stanislav
HCM Jaroměř - HC Wikov Hronov 6:6 ( 2:3, 3:1, 1:2)
Branky a asistence Hronova: Petr Michal 4+1, Havelec Ondřej 1+0, , Polej Matyáš 1+2, Kocián Jakub 0+1, Rubáček Stanisla 0+1
Jak to viděl trenér: Dnes nebyl optimální výkon svěřenců. Od některých hráčů jsem čekal víc. Trochu mě mrzí neproměnění šancí v první třetině, kde jsme mohli odskočit na dvoubrankové vedení. Na druhou stranu druhá třetina patřila jaroměřským, kdy oni mohli více odskočit. Třetí třenina byla zase vyrovnanější možná i trochu s naší převahou. I když je to pro nás určitě ztráta, je asi remíza, na co stačil náš herní projev.

Datum konání:
Pondělí, 17. Listopad 2014 - 8:45