Těsná prohra v boji o čelo tabulky

HC WIKOV Hronov – St.Nový Bydžov 2:3(0:0,2:3,0:0)
Hronov v boji s vedoucím celkem tabulky nastoupil bohužel v silně oslabené sestavě, jen na čtyři obránce a se třmi neúplnými útoky. Začal však velmi dobře. V 7.min.přečíslení dva na jednoho zakončoval Petr jen střelou do gólmana, v 11.min. hrubici hostujícího beka opět zazdil Petr, když jeho střelu Veselý vyrazil vyrážečkou.V 16.min. hrající trenér hostí Kubišta v nájezdu čtyři na dva neuspěl , výborný Šefců byl proti. Minutu před sirénou úplně osamocený Maršík střílel snad celý metr vedle klece. Výborná první třetina skončila bez branek, ale Hronov měl vést alespoň o dvě branky.
V 21.min. hosté nastřelili tyč, poté při přesilovce Bydžova ujel Maršík, střílel však zase jen do gólmana.Z protiútoku střílel Chára a Kubišta zblízka dorážel – 0:1.Ve 24.min. hrál přesilovku Hronov a dobře. Po padesáti sekundách ji využil Maršík, když vrátil do sítě vyraženou střelu Matouše – 1:1. Ve 26.min Franců nepropasíroval zblízka kotouč přes Veselého a pak šel za katr faulující Exner. Přesilovku čtrnáct sekund před koncem využil znovu Kubišta, asistoval znovu Chára. V polovině utkání střílel od modré Kelner, těsně před Veselým tečoval Petr a puk skončil v síti – 2:2. Radost z vyrovnání přinesla nesoustředěnost Ochotníků, čehož za necelou minutu opět využil Kubišta a svým hattrickem opět strhl vedení na stranu hostí – 2:3. Poté hrál Hronov několik přesilovek, všechny však velmi špatně.
V závěrečné třetině oslabeným domácím chyběl již síly. Ve 42.min. Matouš ze dvou metrů sám střílel vedle, v 52.min. hrál Hronov přesilovku, hosté však hned dvakrát ujeli, jejich samostatné nájezdy však bravurně a s klidem vyřešil výborný Ševců. Vyrovnání nepřinesla ani závěrečná power play, Bydžov tak odskočil Hronovu již na sedm bodů.
Branky: Maršík, Petr – Kubišta 3
Vyloučení: 4-6,využití 1:2, 220 diváků
Sestava Hronova: Ševců (Mráček)-Kelner,Řehák-Škoda,Frydrych-Maršík,Matouš,Petr-Perutek,Mašek,Exner-Hylena,Franců