Tisíc a jedna šance ..........

HC Hronov - Baroni Opočno 5:3 (2:0; 1:0; 2:3)

Ve včerejším zápase jsme nastoupili bez přísně potrestaného Exnera, nemocného Hyleny, v brance se Ševců a obránci Kellnerem a Řehákem ve třetím útoku.

Od začátku utkání se hrálo prakticky na jednu branku. V šesté minutě se proháčkoval k brance Hašek, předložil volnému Maršíkovi u druhé tyčky a ten do prázdné klece otevřel skóre. Minutu poté, po kombinaci Maršíka s Petrem, dostal na modrou čáru puk Štezig, jeho bomba s přispěním brusle, některého z hostí, skončila za zády Kolbaby. Domácí stále útočili, ale v koncovce jsme nebyli důrazní, nebo jsme nechali vyniknout hostujícího gólmana.

Druhá část hry byla obrazem té první. V polovině třetiny (31:43) bylo 3:0. Po krásném pasu Haška na čevenou čáru, sóroval ze samostatného úniku, nad lapačku gólmana, Perutek.

V poslední části jsme do sedmé minuty vedli 5:0. Perutek po asistenci Kellnera a Mach po přihrávce Haška. Minutu nato hosté poprvé udeřili Srpkem, který se protáhl kolem mantinelu a překonal, v polovině zápasu střídajícího, Novotného. Hosté překvapivě vydrželi v nasazeném tempu a to jim přineslo odměnu v podobě zkorigování výsledku, dvakrát se trefil opět Srpek a upavil tak na 5:3. V celkově slušně hraném utkání, neměl ani hlavní arbitr Padevět, příliš mnoho práce, domácí 8 trestných minut a hosté poue jedno vyloučení.

Příští zápas je na programu derby v Náchodě. Neděle 15.12. - 17:00  

                                                                                                                                                 
                                                                                                                                          Konečné pořadí po základní části

Pořadí Klub Utkání Skóre Body
    1 Nový Bydžov

      

       
    2 HC Hronov           
    3  HC Náchod       

   

  
    4 HC Jaroměř                   
    5 Třebechovice                 
    6 HC Trutnov B                 
    7 Baroni Opočno

     

       
    8 Spartak NMNM                  
    9 Semechnice                   
     

  

     

 

.