A-tým HC WIKOV Hronov

Realizační tým HC WIKOV Hronov pro družstvo mužů, již od jarních měsíců usilovně pracuje na složení A-týmu pro sezónu 2015-2016.
Vedení klubu si pro tuto sezónu vytyčilo jednoznačný cíl, postup do krajské ligy dospělých. Diváci v Hronově jsou zvyklí chodit na kvalitní hokejová utkání a vedení klubu si předsevzalo vrátit tuto kvalitu na náš zimní stadion.
Složení týmu chceme mít takové, abychom splnili dané cíle, postoupit do kvalifikace o krajskou ligu a hlavním cílem je, projít přes kvalifikaci, do krajské ligy.
Před zahájením sezóny budete včas seznámeni se složením týmu. Můžeme zaručit, že mnoho hráčů budete znát, protože již za HC WIKOV nastupovali, samozřejmě počítáme i s našimi odchovanci, členy HC WIKOV Hronov.
Realizační tým se snaží složit mužstvo co nejlépe, z hráčů, kteří mají zájem a chtějí se o postup poprat. Někteří hráči v minulosti hrající za HC WIKOV, zvyklí hrát hokej na nějaké úrovni nechtějí hrát v krajské soutěži. Hostování některých hráčů, o které bychom měli zájem z krajské ligy, zase naráží na nepřiměřené požadavky klubů, které by hráče případně uvolnili.
V současné době se dolaďuje konečné složení A-týmu, proto nechceme nyní zveřejňovat jakákoli jména a včas Vám příznivcům HC WIKOV Hronov poskytneme všechny informace.