V den, kdy padla vláda mrské lůzy, bez bodu

SK Třebechovice – HC HRONOV 4:2 (2:0; 0:1; 2:1)
V neděli jsme zajížděli do Třebechovic s nadějí snížit ztrátu na vedoucí Bydžov. Vítězná série domácích, ale naopak tabulku vyrovnala.
Domácí začali velmi aktivní hrou. Ihned po úvodním buly si vynutili převahu a zatlačili nás do hluboké defenzívy. Snad poprvé od začátku sezóny jsme byli za soupeřem pozadu. Opravdu sporadické ohrožení branky v první třetině vyřešil spolehlivě domácí gólman. V deváté minutě domácí Wolf prostřelil Ševců 1:0. Ve dvanácté minutě šel podruhé na katr Kellner, už vypadalo, že přesilovku ubráníme. V 13:08 současně s koncem trestu Zahradník tečoval nahození na branku a bylo to 2:0 pro domácí. Do konce třetiny se obraz hry příliš nezměnil a hostující brankář Ševců vyřešil ještě několik slibných ataků domácích.
Ve druhé třetině hosté zařadili vyšší rychlost, ale rozjetí domácí se nechtěli nechat zatlačit. I přes to jsme se dostávali stále častěji k ohrožení domácí branky. Ve dvacáté sedmé minutě po krásné souhře celého útoku dostal puk Hašek a krásným blafákem zavěsil 2:1, asistence Matouš, Exner. Do konce třetiny jsme již pevně drželi otěže hry, ale vyrovnat se nepodařilo.
Ve třetí třetině se opět hrálo velmi rychle se šancemi na obou stranách. V polovině třetiny se dostal ke kotouči Šeda a nenápadnou střelou od mantinelu překvapil Ševců 3:1. To nám vzalo trochu vítr z plachet, protože do této doby bylo vyrovnání na vlásku. Tři a půl minuty před koncem byl odvolán hostující brankář, po třech minutách, čtyřicet sekund před koncem vykřesal Škoda naději a střelou na bližší tyč 3:2, asistence Petr. Druhá power-play už nevyšla a pět sekund před koncem domácí ukončili konečné skóre 4:2.
Sestava HC WIKOV Hronov : Ševců (Ponke) – Štelzig, Škoda – Kellner, Řehák – Novák, Junek – Exner, Matouš, Hašek – Petr, Hylena, Maršík – Perutek, Mach
Vyloučení 8/8, využití 1/0, oslabení 0/0,
Rozhodčí Svoboda – Brož, Horák