V Hronově se bude krasobruslit

Sportovní oddíl HC WIKOV Hronov rozšíří od září 2015 svoji činnost o krasobruslařský oddíl.
Bruslení je oblíbeným zimním sportem dětí z Hronova i širokého okolí o čemž svědčí neuvěřitelně vysoké návštěvy veřejného bruslení a naší školy bruslení. Zrekonstruovaná WIKOV aréna poskytuje krásné zázemí.
Vedení HC WIKOV Hronov bylo osloveno paní Mgr.Kuldovou zda-li by byl náš klub ochoten přijmout pod svá zelenomodrá křídla oddíl kraso, aby se řady členů HC WIKOV Hronov rozrostly o malé krasobruslařky a krasobruslaře. V klubovně HC proběhla první schůzka, byly prodiskutovány detaily spolupráce a vedení HC souhlasilo s rozšířením HC o oddíl kraso.
Vedení krasobruslení bude mít pod dohledem trenérka Mgr. Lída Kuldová, která sama dlouhá léta krasobruslila a nakonec i trenérství vystudovala na vysoké škole.
Nejlepší je s krasobruslením začít v předškolním věku, kdy se děti formou hry učí základním bruslařským dovednostem na ledě a užijí si spoustu zábavy i při doprovodných cvičeních a hrách v tělocvičně, nebo na hřišti po celý školní rok. Pokud chcete, aby vaše děti zdravě sportovali, naučili se bruslit, nebo už bruslit umí a baví je to, neváhejte nás pro bližší informace kontaktovat na telefonním čísle 603 478 896 nebo e-mailu lida.kuldova@seznam.cz