Vydřené body Hronova v Jaroměři

HC Jaroměř – HC WIKOV Hronov 4:5 (2:1, 0:2, 2:1 - 0:0) po SN

V 1. minutě hronovský Glos zcela sám mezi kruhy mířil vedle. V 5. minutě hráli přesilovku hosté, v 8. minutě domácí, oba celky ale naprosto bez šancí a využití. V čase 10:11 střílel z levého křídla po ledě Hrabica, jeho střela našla skulinku v brance Kudrny – 1:0.

Vzápětí domácí Svoboda netrefil ze vzduchu prázdnou branku, a tak v čase 11:13 hronovský Kozák nadvakrát překonal Bernarta - 1:1. V 16. minutě zazdil loženku jaroměřský Svoboda a za katr za faul putoval Hornyš. Sedmnáct sekund před koncem přesilovky Křepinský přiťukl Svobodovi a ten poslal Jaroměř do vedení 2:1. V poslední minutě první třetiny Bujňákovu dělovku z místa mezi kruhy Kudrna kryl.

Ve 23. minutě Šafář v dobré pozici nevyzrál na domácího gólmana, z protiútoku Koblížek nastřelil tyč hronovské klece. V čase 23:40 po buly Glos přenechal Hubáčkovi a ten z blízka srovnal na 2:2. Vyloučení Kozáka Hronov bez problémů přežil, vyloučení Pekárka na druhé straně mohl pomstít Hornyš, ale jeho střelu směřující do prázdné klece vychýlila brusle domácího beka. V polovině střetnutí Šafář ze čtyř metrů zcela sám zamířil jen vedle. Ve 31. minutě šel ven Borůvka, Jaroměř sehrála dlouhý zámek, ale Kudrna hosty podržel. Ve 35. minutě průnik Hornyše domácí gólman skvěle vykryl,ve 37. minutě Martin Franců v úniku předložil Ropickému, ten však svoji gólovku uviděl až v lapačce Bernarta. Z protiútoku Bujňák neproměnil blafák. V čase 38:32 při signalizovaném vyloučení Borůvka našel zpoza branky Hornyše a ten proměnil - 2:3.

Ve 43. minutě při vyloučení Kukala ujel Hrabica, nahrál Křepinskému a ten hosty zchladil - 3:3. V 52. minutě přišly dvě obrovské šance Hubáčka, při proměňování neměl však štěstí. Pak hrál Hronov dvě přesilovky, ale naprosto katastrofálně, vypadalo to, že více hráčů na ledě má Jaroměř. Domácí chtěli vyhrát a tlačili. V čase 54:55 v signalizované výhodě po prohraném buly Novotný zavěsil - 4:3. Čtyři minuty před koncem dorazil z brankoviště do prázdné klece zapomenutý puk šestnáctiletý Exner, srovnal na 4:4 a zaznamenal svůj premiérový gól v dresu Wikováků.

Prodloužení začal Hronov přesilovkou, ale naprosto planě, naopak pět sekund před sirénou mohl rozhodnout Dostál, jeho blafák však vystihl Kudrna.

První tři série penalt skončily 1:1, když proměnil Dudadík a Martin Franců, následná série skončila bez úspěchů, a tak rozhodla pátá série. Dudadík podruhé svůj trestňák nedal, hronovský Hubáček střelou k levé tyči ano 4:5.

Branky: Hrabica, Svoboda, Křepinský, Novotný - Kozák, Hubáček, Hornyš, Exner, rozhodující nájezd Hubáček

Sestava Hronova: Kudrna - Borůvka, Hornyš - John, Mlateček - Vítek, Hubáček, Glos - Martin Franců, Ropický, Kozák - Exner, Šafář, Picka