Wikov aréna ožije dalším zápasem, přijede Nový Bydžov

Další domácí utkání je na programu v rámci sedmého kola Krajské ligy mužů. V něm bude Hronov hostit tým z Nového Bydžova. Ve srovnání s minulým ročníkem se Bydžovu vstup do soutěže příliš nevyvedl a díky jediné výhře mu patří průběžné 11. místo.

 


Své premiérové utkání odehráli Bydžovští proti Trutnovu. I přesto, že v utkání nakonec nebodovali, předvedli kvalitní výkon a o vítězství bojovali až do poslední chvíle – 4:6. V dalším klání se postavili proti Semechnicím, které jim nedaly nic zadarmo a o výhře Bydžova rozhodl až závěr utkání – 3:7. Proti Jaroměři se po vyrovnané úvodní třetině už dále Bydžov prosadit nedokázal a na svém ledě prohrál 2:5. Utkání v Třebechovicích bylo plné zvratů, nejprve se do vedení dostali domácí, kteří si vytvořili dvoubrankový náskok, poté dokázali Bydžovští vývoj otočit ve svůj prospěch, v samotném závěru je ale Třebechovičtí o vítězství připravili a Bydžov tak nakonec prohrál 5:7. V posledním kole přivítali Bydžovští na svém ledě celek z Vrchlabí, první třetina skončila bez jediného gólu, ve zbylém průběhu utkání se Vrchlabští rozstříleli a nadělili domácím vysokou prohru 0:7. 

Hronov si ze šesti odehraných zápasů připsal na konto díky čtyřem výhrám a jedné prohře v prodloužení zatím 13 bodů a patří mu velice slušné třetí místo. V minulém kole vyjížděl k utkání do Opočna, kde ho čekaly domácí Semechnice. Vítězství se ale překvapivě nerodilo vůbec snadno a ještě necelých pět minut před koncem byli ve vedení domácí. Hronov se však v závěru dokázal vzchopit a důležité tři body z utkání vytěžil.

Zápas sedmého kola se odehraje v neděli 28. října od 17:00. Neváhejte a přijďte podpořit hronovské hráče do Wikov arény.

                                                                                                                                                 
                                                                                                                                          Konečné pořadí po základní části

Pořadí Klub Utkání Skóre Body
    1 Nový Bydžov

      

       
    2 HC Hronov           
    3  HC Náchod       

   

  
    4 HC Jaroměř                   
    5 Třebechovice                 
    6 HC Trutnov B                 
    7 Baroni Opočno

     

       
    8 Spartak NMNM                  
    9 Semechnice                   
     

  

     

 

.