Z prvního přípravného utkání vyšel Hronov vítězně

HC Wikov Hronov - HC Dvůr Králové n. L. 8:4 (2:2, 3:0, 3:2)

Ke svému prvnímu přátelskému utkání v sezóně 2012/13 nastoupili hronovští hokejisté v Trutnově, kde se střetli s celkem ze Dvora Králové. Utkání se lépe podařilo Hronovu, který i přes malý počet hráčů dokázal svého soupeře porazit.

 


Skóre otevřel v 8. minutě Rychtera, který využil početní výhody při vyloučení Johna. Netrvalo však dlouho a Hronovu se trefou Ansorgeho podařilo odpovědět a vyrovnat. O pár minut později přihrál Šakarov od modré Fišerovi, ten poslal puk přímo mezi Škopovy betony a Hronov šel do vedení. Před koncem úvodní třetiny Dvorští zásluhou Rychtery vyrovnali, a tak byl stav na jejím konci opět nerozhodný - 2:2.

Druhá třetina byla celá v režii Hronova. Nejprve se dokázal prosadit Kozák, kterému Valtar naservíroval kotouč přímo před odkrytou branku. Po chvíli zvyšoval na 4:2 Šakarov a do tříbrankového vedení poslal Hronov Fišer. 

Poslední dějství příliš zvratů nepřineslo a jeho úvod opět patřil Hronovským, když hned v jeho úvodu využil přesilovku Táborský. Sedmou branku na účet Hronova poslal ve 46. minutě Fišer, který si tak v zápase zajistil hattrick. Na 8:2 navýšil Valtar, kterému zpoza branky přihrával Šakarov. Dvoru se ještě podařila drobná úprava skóre, nejprve snížil na 8:3 Lelka a gólový účet utkání uzavřel Kasan.

Sestava HC Wikov Hronov: Svoboda (21. Exner) - Ježík, Vybíral, John, Táborský - Ansorge, Šakarov, Fišer - Franců Ma., Boroš, Kozák - Valtar

Průběh utkání: (0:1, 2:1, 2:2, 8:2, 8:4)

Další přípravné utkání má Hronov na programu v pondělí 24. září od 20:00 na ZS v Jaroměři, kde se postaví proti celku z Opočna.

 

                                                                                                                                                 
                                                                                                                                          Konečné pořadí po základní části

Pořadí Klub Utkání Skóre Body
    1 Nový Bydžov

      

       
    2 HC Hronov           
    3  HC Náchod       

   

  
    4 HC Jaroměř                   
    5 Třebechovice                 
    6 HC Trutnov B                 
    7 Baroni Opočno

     

       
    8 Spartak NMNM                  
    9 Semechnice                   
     

  

     

 

.