Zpráva VV HC Hronov - zápas 3.kolo

Sobotní zápas 26.9.20 A-týmu se Lvi Most který měl být odehraný u nás v Hronově se ruší. Tým Lvů Most je v karanténě.

Nový termín bude po dohodě klubů oznámen.

VV HC Hronov

Zpráva VV Hc Hronov- zápas 2.kolo

Dnešní zápas A-týmu v Nové Pace se ruší.

Nový termín bude po dohodě klubů oznámen.

VV HC Hronov

Hodnocení zápasu:

Trenér HC Hronov M. Táborský: Odehráli jsme velmi těžké utkání proti zkušenému soupeři, i když výsledek tomu nenasvědčuje. Z mého pohledu rozhodla druhá třetina zápasu, kde jsme přežili několik oslabení včetně 5:3 a zároveň jsme dokázali v oslabení skórovat. Byli jsme lepším týmem v prvni a ve třetí třetině zápasu, kde jsme již kontrolovali výsledek. Chtěl bych poděkovat všem hráčům za disciplinovany výkon, ale jsme na začátku sezony.

1.zápas II.ligy_Fantastický vstup Hronova do 2.ligy

Fantastický vstup Hronova do 2.ligy

HC WIKOV HRONOV – HC DĚČÍN 9:3 (2:0,2:1,5:2)

VV Hc Hronov - Nové www stránky.

Vážení přátele, fandové, partneři a všichni podporovatelé HC Wikov Hronov.

Výkonný  výbor si je vědom žalostného stavu našich internetových stránek, a od poloviny srpna začal pracovat na možnostech nápravy. Byla vybrána firma, která se zabývá touto tématikou a dělal stránky pro např. pro hokejový svaz, ale i okolní kluby. Od počátku září pracujeme na výrobě nových stránek a dovolím si Vás požádat o ještě o chvíli trpělivosti, protože již v brzké době by mohli být spuštěny.

Subscribe to HC WIKOV Hronov RSS