Branky a nahrávky: 5. Kastner (Arnošt, Chalupa), 5. Hrala (Hasil, Fiala). Vyloučení: 6:7 Vyšší tresty 2:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Rozhodčí: Mejzlík – Kučera, Hlinka. Diváci: 271. Sestava Hronova : Pluháček – Oliva, Mikulec, Suk (A), Kynčl, Degterev, Exner (C), Romanov, Pavelka – Duchan, Bucek, Lavrenov, Moník, Nazarov, Hašlar, Teuber, Lebedkin, Jirků, Matouš (A), Janda Trenér: Martin Táborský

Včera bylo v nabitém programu play-off třetí utkání. Za stavu série 0:2 pro Letňany jsme byli v pozici, že musíme vyhrát.

V tomto duchu také naše mužstvo do utkání nastoupilo a hrálo výborně po celou dobu utkání. Proti snížení stavu série play-off byl v první řadě brankář hostí, který po 31 zákrocích nekapituloval ani jednou.

Rozhodující bylo naše oslabení, už v páté minutě zápasu, které domácí využili – 1:0. Bohužel v následujícím střídání se podařilo pražákům vsítit druhý gól. To bylo do zápisu z pohledu branek vše.

Bylo to vyrovnané, vyhrocené utkání, které k play-off patří Na domácím celku bylo vidět, že zadání postupu do finále, je prvořadé a projevilo se i jinými prvky, vloženými do vedení utkání.

Všechna utkání s Letňany, po celou sezónu byla, vyrovnaná a štěstí se mohlo přiklonit na obě strany, my jsme byli šťastnější pětkrát. Letňanům bylo jasné, že pro postup musí na Hronov změnit taktiku, je smutné, že se to projevilo bohužel i mimosportovními prvky.

Zveme všechny fanoušky již zítra v PONDĚLÍ 07. 03. na čtvrté utkání této série, kdy se pokusíme prodlužit sérii play-off.

Přijďte včas utkání začíná v 18:00.